Game Garaj'dan PC alınır mı?

Sırf 5AN model bilgisayar hakkında yorum yapabilmek için üye oldum. bir haftadır kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye ederim. Firma yeni fakat gayet ilgililer. Eğer hard diskiniz varsa opsiyonel olarak onu çıkarabiliyorsunuz yerine 8gblik ram alarak satın alabilirsiniz ben öyle yaptım.

Sırf 5an model bilgisayar hakkında yorum yapabilmek için üye oldum. Bir haftadır kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye ederim. Firma yeni fakat gayet ilgililer. Eğer hard diskiniz varsa opsiyonel olarak onu çıkarabiliyorsunuz yerine 8 GB'lik RAM alarak satın alabilirsiniz ben öyle yaptım.

Merhaba sistemi şu an kullanıyorsan eğer bir sıkıntı ile karşılaştın mı cam kapağı açınca garanti gidiyor dediler öyle bir sıkıntı var mı yazabilir misin lütfen.

Ben de Sinerji'den kullandıkları kasayı aldım. Hava akışı malzeme kalitesi hakkında görüşlerimi yazarım gelince. Sonuçta kasa da önemli bir sistemde. 😉

Merhaba sistemi şu an kullanıyorsan eğer bir sıkıntı ile karşılaştın mı cam kapağı açınca garanti gidiyor dediler öyle bir sıkıntı var mı yazabilir misin lütfen.

ben zaten hard disk almadım yani mecbur açmak zorundaydım ve etikette yoktu camda. Garantiden çıkma durumu söz konusu değil camı açıldığında game garaj ile bu konuyu görüştüm.

Son düzenleme:
Arkadaşlar yakında atama bekliyorum. Atandığımda hem günlük işlerimi yapabileceğim hem de boş vakitlerimde film, müzik ya da oyun oynayabileceğim bir bilgisayar dizmek istiyorum. Bilgisayar için uzun süredir araştırmalar yapıyordum. Bir kaç gün önce bir haberde Game garaj sitesini duydum. Aquarius 5AD sitede bu kasa dikkatimi çekti. İşlemci olarak Ryzen 5 1600, ekran kartında RX 590 Armor ve 1 TB SSD özelleştirmesi yaptığımda 4166 TL gibi bir fiyatı oluyor. Sizce bu kasa alınır mı arkadaşlar? Ya da bu siteye güven olur mu?

Enis kirazoğlu önermişti kaliteli firma ve ucuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı