Game Pass almaya değer mi?

mortal2345

Picopat
Merhaba arkadaşlari benim aklıma bugün PC Game Pass almak düştü sebebi orada arkadaşımla oynayacağım Battlefield 1 ve Sea of Thieves olması aynı zamanda sevdiğim birçok hikayeli oyunun orada olması. Sizce değer mi 159 TL'ye?

Zaten sorunuzun cevabı sorunun içinde yer alıyor aslında, hem arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz oyunlar var, hem de sevdiğiniz birçok hikayeli oyun var. 159 TL neredeyse 1 günün sadece 1 öğünlük yemek fiyatı, hatta o fiyata bile zor veya 2-3 saatlik 1 kere izleyeceğiniz 1 sinema bileti fiyatından bile düşük. Sadece ayda 1 kere veriyorsunuz o fiyatı. Kesinlikle değer.

Merhaba arkadaşlari benim aklıma bugün PC Game Pass almak düştü sebebi orada arkadaşımla oynayacağım Battlefield 1 ve Sea of Thieves olması aynı zamanda sevdiğim birçok hikayeli oyunun orada olması. Sizce değer mi 159 TL'ye?
İlk defa alıyorsan değer. Özellikle de fiyatına bakarsak. Ben 1.5 senedir kullanıyorum sıktı beni açıkçası. Önümüzdeki ay almayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
1.5 yıldır Game Pass kullanıyorum. 6 ay ilk kullandım sonra 13 aylık aldım. Kesinlikle değer.

Para hesabı yapamıyorsan, yaşadığım şehirde ortalama bir döner menü parasına bir aylık oyun kütüphanesi. Her türlü değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı