Xbox Game Pass, Diablo 4 indirmesi başlamıyor

Konsol tarafına yarın çıkacak. Diyebiliyorum.

Eki Görüntüle 2152470

İlerliyor ama hala stabil değil.

Xbox üzerinden Diablo'ya tıkladığınızda battle.net hesabınız ile eşleşmesi gerekiyor. Onaylama süreci var. Bunu yaptıktan sonra Battle net hesabına oyun düşüyor.

Eşleştirdim zaten ama maalesef hala aynı... Sabah tekrar denerim artık düzelir belki.

Eşleştirdim zaten ama maalesef hala aynı... Sabah tekrar denerim artık düzelir belki.

Battle.net'e doğrudan Game Pass'i aldığın Microsoft hesabına bağlı Xbox hesabını linklediğinden emin misin? Benim öyle değil sebebi bu mu onu düşünüyorum.

Bu sayfaya gidin Xbox kısmını bağlayın.
Helal ya sonunda oldu, Xbox PC uygulamasında Install tuşu kapalı görünüyordu (3 nokta dönüyordu) Hesabı bağlayıp Battle.net Launcher'ı açıp Diablo IV kısmına girdiğimde Install butonu açılmıştı. 1 saattir türlü şaklabanlıklar yapıyordum Xbox app'i onardım - kurdum kaldırdım battle.net launcher'ı 2 kez kurdum 1 kez repair yaptım 1 kez beta'ya geçtim hiç bi şekilde olmamıştı gecemi kurtardın resmen :D

Senin hesap ortak hesap mı yoksa kendi hesabın mı Game Pass.

Benim ortak hesap o yüzden sordum. Asıl hesabın olduğu Microsoft hesabı ile giriş yapılarak o ana hesabın linklenmesi gerekebilir. Sonuçta 3.parti yazılım ile giriliyor. Mesela EA oyunlarında da aynı şekilde hata oluyordu ortak hesapla.

Benim ortak hesap o yüzden sordum. Asıl hesabın olduğu Microsoft hesabı ile giriş yapılarak o ana hesabın linklenmesi gerekebilir. Sonuçta 3.parti yazılım ile giriliyor. Mesela EA oyunlarında da aynı şekilde hata oluyordu ortak hesapla.

Sen indirebildin mi?

Bazı oyunlarda neden bilmiyorum indirme Xbox Launcher da gözükmüyor. EA BF5 ve bir oyunda daha olmuştu bende ama aslında oyun iniyor. Battle net üzerinden indiriyor oyunu.

Geri
Yukarı