Xbox Game Pass, Diablo 4 indirmesi başlamıyor

Helal ya sonunda oldu, Xbox PC uygulamasında Install tuşu kapalı görünüyordu (3 nokta dönüyordu) Hesabı bağlayıp Battle.net Launcher'ı açıp Diablo IV kısmına girdiğimde Install butonu açılmıştı. 1 saattir türlü şaklabanlıklar yapıyordum Xbox App'i onardım - kurdum kaldırdım battle.net Launcher'ı 2 kez kurdum 1 kez repair yaptım 1 kez Beta'ya geçtim hiçbir şekilde olmamıştı gecemi kurtardın resmen :D

İşe yaradıysa ne mutlu bana hocam.

Battle net i indirip hesabi başladıysan Battle netden indiriyor olması lazım. Bende de Xbox'ta %0 olarak gözüküyor ama digerinde iniyor oyun.

Bende xbox tarafı geriden geliyormuş.

1711583642161.png

Battle net i indirip hesabi başladıysan Battle netden indiriyor olması lazım. Bende de Xbox'ta %0 olarak gözüküyor ama digerinde iniyor oyun.

Bahsettiğimiz olay çok farklı orada değiliz. Ben Xbox Game Pass hesabının alındığı bir Microsoft hesabından kendi Xbox hesabımla oynuyorum. Zaten uygulamaya girdiğimde Xbox hesabi ile Store hesabı farklı uyarısı veriyor. Farklı bir uygulama gerektirmeyen, Xbox'ta olan oyunları oynayabiliyorum. Diğer hesaplarda kendi Xbox hesabım linki olduğu için benim ortak kullandığım diğer hesaptan çekemiyor.

Ben de hesapları bağlamama rağmen yüklemeyi başlatatmadım. Hatta xbox üzerinden yönlendire basınca battlenet açılıp WoW un sayfasına yönlendiriyor. Zamanla açılır heralde.

Ben de hesapları bağlamama rağmen yüklemeyi başlatatmadım. Hatta Xbox üzerinden yönlendire basınca Battle.net açılıp WoW'un sayfasına yönlendiriyor. Zamanla açılır herhalde.

Sizde de benim bahsettiğim durum var mı? Xbox Game Pass'i kendi Store hesabınızdan alıp onu mu linklediniz? Eğer öyleyse bir de Battle.net'ten çıkış yapıp tekrar girdiğinizde Xbox seçeneğini seçip Xbox maili ile girmeyi dener misiniz? O ara bazı izinleri veriyor çünkü.

Ben de hesapları bağlamama rağmen yüklemeyi başlatatmadım. Hatta Xbox üzerinden yönlendire basınca Battle.net açılıp WoW'un sayfasına yönlendiriyor. Zamanla açılır herhalde.

WoW sayfasına atıyorsa başka hesap aç aga benim CoD hesabım öyle Diablo falan gözükmüyor orada. Yeni hesap aç belki direk düzelir sorunun.

Ben de hesapları bağlamama rağmen yüklemeyi başlatatmadım. Hatta xbox üzerinden yönlendire basınca battlenet açılıp WoW un sayfasına yönlendiriyor. Zamanla açılır heralde.
Üst bardan Diablo IV ikonuna tıklayın hesabı bağladıysanız Install butonunu göreceksiniz. Üst barda ikon gözükmüyorsa sağ kısmına + ikonu var oraya tıklayıp diablo IV'ü taşıyın üst bara. Yada ayarlardan beta'ya switch edin

Yeni konular

Geri
Yukarı