Xbox Game Pass Ultimate süre uzatma nasıl yapılır?

retributive

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenovo LOQ 15APH8
AMD Ryzen 7 7840HS, NVIDIA Geforce RTX 4060 Laptop, Crucial 32 GB 5600 MHz DDR5 RAM, Kioxia 1 TB NVMe M.2 SSD + Kioxia Exceria Plus G2 2 TB NVMe M.2 SSD, 1920x1080p 144 Hz G-SYNC, Nahimic Audio, Windows 11 Home
Meslek
Android Yazılım Geliştirme ve Tasarlama
Merhaba iyi Sosyaller herkese,

Dün akşam itibarıyla 12 aylık Xbox Live Gold + 1 aylık Xbox Game Pass Ultimate alarak 13 Aylık Game Pass Ultimate üyeliği aldım. Gayet de güzele benzediğinden üyeliğimi uzatmak istiyorum. Birer aylık Game Pass Ultimate paketler alarak istediğim kadar uzatabilir miyim? Bazı arkadaşlar 13 ayın üstüne çıkmayın banlanıyorsunuz vs dediler. Bilen birileri aydınlatabilir mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet öyle yapıp 13 ayın üstüne çıkarabiliyorsunuz. Banlanma olayını ilk defa duydum ve bence doğru değildir. Microsoft tarafından sağlanan bir sistem çünkü aylık olarak uzatma.

Benim Game Pass Ultimate'in 5 ay süresi kalmıştı. 2026'ya kadar birer ay paketler alarak uzattım ve toplam 36 ay oldu. En son uzatma sınırına ulaştınız tarzı bir uyarı verdi o kadar.

1687357019704.png

Hepinize teşekkürler 36 aylık Gamepass ultimate tamamladım.

Hayırlı olsun hocam.

Bu arada konsol kullanan arkadaşınız varsa kardeşlik yapabilirsiniz hocam.

kardeşimle ben login olduk 2 farklı bilgisayardan, sanırım aynı anda kullanılıyor değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı