GAMEBOOSTER GB-G3030B alınır mı?

Bu kasa hazır sistemlerin olmazsa olmazıdır. Çok iyi ve sevdiğim bir kasadır. Ve önünde de hava alması için alanlar var. Küçük ama olması yetiyor. Gayet güzel bir kasa olduğunu düşünüyorum. Technopat'ta incelemesi var. İzleyip görebilirsin.
Peki bir sorum olacak, anakartım MSI B450M PRO-VDH PLUS 3466MHz(OC). Kasanın rgb olayı bu anakartta çalışır mı? Rgb efektlerini ayarlamak falan istemiyorum, kendi default efektinde çalışsın yeter.

Peki bir sorum olacak, anakartım MSI B450M PRO-VDH PLUS 3466MHz(OC). Kasanın rgb olayı bu anakartta çalışır mı? Rgb efektlerini ayarlamak falan istemiyorum, kendi default efektinde çalışsın yeter.
Siz kontrolcüyü diyorsunuz üstünde mevcut.

Onu bilmiyorum. Benim kasamda RGB olmadığı için hiç deneme fırsatım olmadı.

Kasanın içerisin'de kontrolcü yok öncelikle, 4 yıl sonra cevap yazıyorum görenler bilgilensin kasa ile 2 ay gibi bir süreç geçirdik içerisin'de i5 10400F stok fan ile kullandım boşta 25 derece ekran kartım Zotac GTX 1650 boşta 25 30 arası görüyor oda kasanın PSU altı önü ve üstü mesh panel olduğu için bir sıkıntı yok kendi USB'leri'de sıkıntı çıkartmıyor.

Geri
Yukarı