GameEkstra iade süreci

Frobzen

Hectopat
Daha fazla  
GameEkstra mağazasından aldığım kulaklığı HyperX Cloud Alpha'yı iade etmek istediğimi ve beğenmediğimi söyledim. Ardından bunun mümkün olmadığını, tüketici hakem heyetine başvurmam gerektiğini söylediler. Ben de başvurdum acaba nasıl bir sonuç çıkar tüketici hakem heyetinden? Bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde internetten aldığınız ürünü 14 gün içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.

Lakin siz kulaklığı iade etmek istiyorsunuz. Hiyjen koşulları sebebiyle kulaklıklar bu yasa kapsamında değil. Firma haklı, muhtemelen de Hakem Heyeti aleyhinize karar verecektir.

Ürünü internetten mi yoksa mağazadan mı aldınız? Alalı kaç gün oldu?

Normalde internetten aldığınız ürünü 14 gün içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.

Lakin siz kulaklığı iade etmek istiyorsunuz. Hiyjen koşulları sebebiyle kulaklıklar bu yasa kapsamında değil. Firma haklı, muhtemelen de Hakem Heyeti aleyhinize karar verecektir.

Ürünü internetten mi yoksa mağazadan mı aldınız? Alalı kaç gün oldu?

Yanlış bilgilendirme yapıyorsun. Aynı şekilde kulak üstü kulaklık için başvurdum aynı firma için tüketici hakem heyetine ve sonuç lehime çıktı. Fakat GameEkstra firmasının iletişimi ve müşteri hatları tam bir rezalet. Elimde Tüketici Hakem Heyeti kararı var ve buna rağmen hala bu rezil firmadan iade ettiğim ürünün bedelini almaya çalışıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı