GameGaraj hakkında ne düşünüyorsunuz?

10.000 TL yüksek bütçe değil bu aralar. 2060 fiyatlarını gördün mü? 5600X mi koyuyorlar ne yapıyorlar? 5600X'e B450 takılır, çok iyi olur çok da güzel olur. Giriş seviye B550 yerine kallavi bi' B450 yakışır.

Ryzen 5000 serisi henüz tamamlanmadı daha çıkacak çok işlemci var. 5600X'li sistemlere B550 koyup kalanları B450 yapabilirler, 2. nesil Ryzen'larla piyasaya birlikte çıkmış bir anakart ve nispeten eski. B550'lerin fiyatlarının yüksek olması ve Ryzen 5000'lerin bu kadar ertelenmesi sıfır alınma ömrünü biraz daha uzattı yoksa 2021 yılında kallavi bir B450'ye yüksek fiyatlar vermek f/p tercihi olmaz çünkü genel kapasitesi belli. 500-600 TL seviyesi için ekonomik modelleri en uygunu.

Ooo hazır bulmuşken size sorayım GPU stoklarınız ne zaman yenilenecek?
Ben burada reklam yapmıyorum. Reklam yapsaydım say say bitiremezdim bir dolu yazı yazardım. Ayriyetten konuyu da Gamegaraj mükemmel bir firma olarak açardım. Haydi selametle.

Son düzenleme:
Merhaba.
Konuyu 1 hafta sonra yeniden açıyorum.

Yenilenen RTX 30 serisi kasalara bakarsanız sırf sadece RTX 30 var satılır edasında yapılmış sistemler. Birinde X570-A PRO bir diğerinde B450M-A Pro Max.
Hadi tamam burayı geçtim bir sistemde Ryzen 5 3500X ve RTX 3060 Tİ kullanmışlar.
Ben dediğim şeyde gayet haklı olduğumu düşünüyorum firma sadece ekran kartını yüksek tutup diğer parçaları kötü ve düzensiz seçiyor.

İyi akşamlar dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı