İtopya hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Konuyu başlatan asnc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 1B
Türkiye de genelde bulunmayan ürünleri alacağım zaman kullanıyorum. Paketlemeleri diğer firmalara göre çok daha iyi. Destek ekibine hiç ihtiyaç duymadım, o yüzden o konu hakkında yorum yapmayacağım.

Türkiye de genelde bulunmayan ürünleri alacağım zaman kullanıyorum. Paketlemeleri diğer firmalara göre çok daha iyi. Destek ekibine hiç ihtiyaç duymadım, o yüzden o konu hakkında yorum yapmayacağım.
Kesinlikle katılıyorum, kendilerinden Corsair H150İ Elite Capellix ve Razer Basilisk V2 mouse almıştım, paketlemeleri gayet iyi. Ürünler hakkında bir problem yaşamadım şimdilik ama yazılanlara bakınca sadece zor bulunan ürünleri almak daha iyi gibi. Gerçi Türkiye'de hangi sitenin müşteri hizmetleri iyi ki ? Amazon.com.tr'den şaşmamak lazım, bırakın bir tık pahalı olsun.

Geniş satış işlem hacimlerine sahip olmalarına rağmen, agresif büyüme gerçekleştirmemek için çalışan sayısını minimum düzeyde tutuyorlar. O yüzden yaptıkları her işlem geçikmeli oluyor, müşteri hizmetlerinden bağlanmak zor oluyor. Diğer arkadaşlarında dediği gibi çok agresif bir indirim olmadığı müddetçe tercih etmiyorum.

Yayıncıların bol reklamlarına kanıp tercih ettiğim, sıfır sistemimde işlemci ve ramimin bozuk olduğunu stoklarında olmadığı için üst modelleri almamın gerektiğini söyleyerek beni biraz daha soymaya çalışan firma. Bir ürün aldıysanız sorun yaşamamak için dua edin, sorun yaşadığınız takdirde geçmiş olsun, umarım çözebilirsiniz. Tek amaçları reklamlarla herkese yayılıp daha çok satış ve daha çok para. Utanmasalar 2 haftalık sistemi sen bozdun da derlerdi de utanıyorlarmış biraz çok şükür. Bu arada yasal servis günü olan 21 iş gününü bile geçirmişlerdi teknik servisteki kasamı. Gidip bağırıp çağırarak işimi halledebildim maalesef insanı buna zorluyorlar.

Geri
Yukarı