Çözüldü GameGaraj kasadan gelen ses

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Stokeley

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Sin City
Arkadaşlar bilgisayar çalışır bir vaziyetteyken yaklaşık 30 dakikada fix 1 kere şu ses geliyor. (Video yüklenmiyormuş Youtube'a yükledim.)

O "dııt" sesiyle birlikte, nasıl derler fanların sesi, yüklenme sesi yani bilgisayar tekrardan başlatılıyormuş gibi hissiyat oluşturuyor dikkatimi çekiyor.

Yoksa ben mi paranoyağım?

Sistem çalışırken o sesi denk getiremiyorum videoya. Ben de tarif etmek yerine sistemi açıp videoya aldım.

Arkadaşlar bilgisayar çalışır bir vaziyetteyken yaklaşık 30 dakikada fix 1 kere şu ses geliyor. (Video yüklenmiyormuş Youtube'a yükledim.)

O "dııt" sesiyle birlikte, nasıl derler fanların sesi, yüklenme sesi yani bilgisayar tekrardan başlatılıyormuş gibi hissiyat oluşturuyor dikkatimi çekiyor.

Sistem çalışırken o sesi denk getiremiyorum videoya. Ben de tarif etmek yerine sistemi açıp videoya aldım.
Ben bir sıkıntı göremiyorum. Gayet normal.

Tipik HDD sesleri.

Olabilir hocam çok paranoyak olabiliyorum. Bir önceki firmadan yaşadığım şeylerden ötürü. Yani kasanın aktif bir şekilde çalışırken arada bir bu sesi çıkarması normal diyorsunuz?

Fan, HDD ve CW seslerinden pek endişe etmemek gerek. Zaten PSU biraz sesli çalışan bir PSU, o da normal.

Geri
Yukarı