GameGaraj'dan hazır sistem alınır mı?

Daha fazla  

Bu sistemlerden birisini almayı düşünüyorum, sizce hangisini almalıyım? GameGaraj güvenilir bir site diye biliyorum ancak sistemlerin PSU'su GameGaraj marka ve anakart da BIOSTAR marka gösteriliyor. Güvenilir midir? Herhangi bir sorun çıkarır mı?
Size göre sistemlerde özelleştirilmesi gereken başka parçalar da var mıdır?
Şimdiden teşekkürler.

Bu sistemlerden birisini almayı düşünüyorum, sizce hangisini almalıyım? GameGaraj güvenilir bir site diye biliyorum ancak sistemlerin PSU'su GameGaraj marka ve anakart da BIOSTAR marka gösteriliyor. Güvenilir midir? Herhangi bir sorun çıkarır mı?
Size göre sistemlerde özelleştirilmesi gereken başka parçalar da var mıdır?
Şimdiden teşekkürler.
Exa Bilgisayar'ın yan kuruluşudur, güvenebilirsiniz.

Kendileri ile alışveriş yaptım ek olarak garantilik bir durumda yaşadım gayet iyi bir şekilde hallettiler gayet de hızlıydılar Gaming gen gibi kalitesiz bir firma değildir.

Özelleştirmelerim bu şekilde iki sistemin de fiyatları neredeyse aynı hangisini tercih etmeliyim sizce?

Dosya Ekleri

• 20221108_081220.jpg
    20221108_081220.jpg
    64,8 KB · Görüntüleme: 119
  • 20221108_081240.jpg
    20221108_081240.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 113
Özelleştirmelerim bu şekilde iki sistemin de fiyatları neredeyse aynı hangisini tercih etmeliyim sizce?
Ben amd işlemci olanı tercih ederdim, bu arada biostar çok eskiden beri anakart üreten köklü bir markadır. Bir ara anakart üretimine ara verip tekrar başlamışlardı üzeceğini düşünmüyorum. Bu arada bütçe artıyorsa ekran kartı Ti alın.

Geri
Yukarı