Çözüldü GameLoop PUBG Mobile kontrol sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arda454

Hectopat
Daha fazla  
gaming.PNG

PUBG'de saçma sapan kontroller var. Neyi yaparsam yapayım hiçbir şey değişmiyor. Eğilemiyorum, bir yeri işaretleyemiyorum. Zıplayamıyorum ama ateş edebiliyorum, yürüyebiliyorum. Ya anlamadım oyunu aşırı oynayasım var ama oynayamıyorum aşırı sinirim bozuldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üzgünüm ama bilmiyorum bu sorunu ne yaptığınızda çıktı?

Hiçbir şey yapmadım ilk başta error vermeye başladı sonra oyun açılmaya başladı maça girdim space falan çalışmıyordu
Üzgünüm bilmiyorum maalesef.

Neyse yardımcı olduğunuz için bu konu için çok teşekkürler artık inşallah çözülür sorun.

Eki Görüntüle 1113750

PUBG'de saçma sapan kontroller var. Neyi yaparsam yapayım hiçbir şey değişmiyor. Eğilemiyorum, bir yeri işaretleyemiyorum. Zıplayamıyorum ama ateş edebiliyorum, yürüyebiliyorum. Ya anlamadım oyunu aşırı oynayasım var ama oynayamıyorum aşırı sinirim bozuldu.
Gameloop'u güncellemeniz lazım güncel değil ise. Güncelledikten sonra PUBG Mobile yazan oyun dışında bir PUBG Mobile daha var AOW falanda yazıyor adında hatta. Onu indirin. Ben ve arkadaşımda sorunu o PUBG'yi indirerek düzelttik. Umarım sizde de düzelir.

GameLoop'u güncellemeniz lazım güncel değil ise. Güncelledikten sonra PUBG Mobile yazan oyun dışında bir PUBG Mobile daha var aow falanda yazıyor adında hatta. Onu indirin. Ben ve arkadaşımda sorunu o PUBG'yi indirerek düzelttik. Umarım sizde de düzelir.

Hocam ben yardım ettim ama en son yerde sorun çıktı ama sorunu arkadaş kendi kendine yapmış nasıl yaptığını da sordum umarım yazar.

Tuşları silip tekrar atadım ve şu an oynayabiliyorum.

Çok iyi haber nasıl yaptınız onu da açıklar mısınız en son GameLoop da sorun yaşıyordunuz?

GameLoop'ta sol üstteki klavyeden tuşlara girdim ve çalışmayanların üstündeki çarpıya tıklayıp kaydete basıp tekrar girip tuşu atadım ve sorun çözüldü.

GameLoop'u güncellemeniz lazım güncel değil ise. Güncelledikten sonra PUBG Mobile yazan oyun dışında bir PUBG Mobile daha var aow falanda yazıyor adında hatta. Onu indirin. Ben ve arkadaşımda sorunu o PUBG'yi indirerek düzelttik. Umarım sizde de düzelir.

Düzeldi artık sorun yok

Tuşları silip tekrar atadım ve şu an oynayabiliyorum.

GameLoop'ta sol üstteki klavyeden tuşlara girdim ve çalışmayanların üstündeki çarpıya tıklayıp kaydete basıp tekrar girip tuşu atadım ve sorun çözüldü.

Hocam benim attığım video da öyle yapıyordu zaten tam izlemediniz videoyu herhalde. Hatta bende de o sorun vardı benim attığım video ile yaptım ve videoda da o yöntemi gösteriyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı