Gamenote H2016D RGB incelemesi 5 aylık kullanım deneyimi

1- Mikrofon sap gibi. Plastik kablo mikrofonu var. Yemek yerken ağzıma girip duruyor. Sağa sola yukarı aşağı oynamıyor. Bunu yukarı ayarlamak için basit aparat koymak çok mu zahmetli gelmiş markaya merak ediyorum.
2- Ses, bass ağırlıklı boğuk bir ses. Windows ayarlarını ve ekstra programlar kurdum ki normal seyrine getirmek için hala gelmedi. Ses kalitesi derinden geliyor çok kötü. Sanki geniş boş bir odadan gelen boğuk sese benziyor.
3- Kulaklık aşırı ağır. 4 saatten sonra kulak kepçelerini ağrıtmaya başlıyor.
4- Kulaktayken sesi filtreliyor. 10 metreden uzak, ne kapı sesi ne zil sesi duyuyorum kötü geldi bu filtreleme bana.
5- Telefon çalınca açıyorum dış ses filtrelendiği için telefonu duyamıyorum mutlaka kulaktan çıkartmak gerekiyor.
6- Kulak kısımları suni deriye benzer süngerden yapılmış. Deri dokusundan çok, yağmurluk montlarındaki pamuklu kumaşa benziyor. Hava hafif sıcaksa terden ıslanıyor. Üstüne yapışıyor ter. Hava da almıyor terli terli duruyor.

5 ay sonu dayanamadım çıkarıp kenara attım farklı kulaklık sipariş verdim. Daha ucuz ve daha rahat pazar malı kulaklıkları tavsiye ederim. Alacak arkadaşlar parasını boşa ziyan etmesin derim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı