Gamepad modellerimizi test edelim

Benim elim biraz ayarsız biraz daha düşük çıkabilirdi diye düşünüyorum. Alalı 2-3 ay olacak bayağı memnunum.

Hayırlı olsun. A tier gamepad. Gamepad tier list konumdan inceleyebilirsin hocam.

Eki Görüntüle 1801486

Pusat Pro Wireless sonucu.

Zaten memnun değildim son zamanlarda satmak için bahane oldu.

Aşırı fazla yüksek gibi. Testi oldukça yavaş yapıp tekrar sonuçları aktarır mısın?

Benim Rush GP 808, X360 ile giriş yapıyorum.
1685554770612.png

Hocam kesinlikle bu gamepadi alacağım. Bu sonucu gördüm daha da rahatladım vereceğimiz fiyatın hakkını veriyor. Bir sorum var ürünün kablosu hakkında bir yorum gördüm ama kablosu nasıl acaba?

@Mr. DarkTech tekrardan emeğinize sağlık hocam çok iyi işler yapıyorsunuz.

Rica ederim. Aslında bu uğraşlarım yıllardır konsol firmaları ile iş yapmanın sonucunda geliyor.

Kablosu kalite açısından fena değil. @Metin Eren Türkmen.

Benim rush GP 808, X360 ile giriş yapıyorum.
Eki Görüntüle 1801489

@Shuichi Tatsuo senin Pusat yerin dibine girdi. Bunu 100 liraya aldırmıştım hocama. :D

Rica ederim. Aslında bu uğraşlarım yıllardır konsol firmaları ile iş yapmanın sonucunda geliyor.

Kablosu kalite açısından fena değil. @Metin Eren Türkmen.
Sizin gibi bilgili adamlara ihtiyaç var hocam forumda. Kablosunu değiştirme gibi bir durum söz konusu mu acaba? İlerleyen yıllarda yıpranırsa falan diye? Girişi farklı sanırım.

Sizin gibi bilgili adamlara ihtiyaç var hocam forumda. Kablosunu değiştirme gibi bir durum söz konusu mu acaba? İlerleyen yıllarda yıpranırsa falan diye? Girişi farklı sanırım.
Kablosu çıkartılabiliyor, bir ucunda gamepade takmak için diğer ucunda da kasaya takmak için çift başı var yani. Kendin farklı bir kablo alıp takabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı