Gamepad önerisi

Amazon üzerinden alır ancak Ultimate Bluetooth. Orada da taksit seçeneği yok. Banggood üzerinde taksit seçeneği var 8BitDo Ultimate C alabilirsiniz.

Alırken yeni bir hesap açıp satın alın.

Yalnız sizin paylaştığınız linkteki farklı. Benim dediğim hall effect joystickleri olan daha iyi model olan 8BitDo Ultimate Bluetooth olarak geçiyor. Hem BT ile hem 2.4Ghz adaptörle kullanılabiliyor ve şarj ünitesi dahil.

Yalnız sizin paylaştığınız linkteki farklı. Benim dediğim hall effect joystickleri olan daha iyi model olan 8BitDo Ultimate Bluetooth olarak geçiyor. Hem BT ile hem 2.4GHz adaptörle kullanılabiliyor ve şarj ünitesi dahil.

O modeli biliyorum Amazon üzerinde mevcut. Adam taksit diyor Amazon da taksit seçeneği yok Banggood üzerinde mevcut olduğu için Ultimate C önerdim. Bütçe varsa Amazon da taksit olmadığı için Xbox 9.nesil gamepad alınabilir taksit ile.

O modeli biliyorum Amazon üzerinde mevcut. Adam taksit diyor Amazon da taksit seçeneği yok Banggood üzerinde mevcut olduğu için Ultimate C önerdim. Bütçe varsa Amazon da taksit olmadığı için Xbox 9.nesil gamepad alınabilir taksit ile.

İş Bankası kartımla denediğimde 3 ay erteleme + 3 taksit yapıyor 2200 TL üzerinden.

Benim bildiğim taksit seçeneği mevcut değil.

Amazon Global Store ve yurt dışından gönderilen ya da satılan siparişlerde taksitlendirme yöntemi sunulmamaktadır.

Hayır ben daha önce Xbox 9.Nesil aldım 2 kez (Amazon Germany satıcılı, Almanya'dan geldi). İkisini de taksitle aldım. 8BitDo Ultimate Bluetooth'u sepete eklediğimde aldığım ekran bu: 3 taksit + 3 erteleme peşin fiyatına.

Ekran Alıntısı2.JPG

Hocam tamir ile bilgi sormuyorum 1 yıl ticaret yaptım PS3 ve PSP ile sadece değer değmez onu soruyorum sadece film değişecek.
Hocam memnunsanız, tamirden sonra bir süre daha kullanabileceğinizi düşünüyorsanız neden olmasın. Tamir edilebilir. 250tl sonuç olarak 6 ay bile memnun şekilde kullansanız değer. Fakat o bozulduğunda -ki bozulursa- gamepad fiyatları nerelere gelmiş olur bilemeyiz. İşin istişaresi bu. Karar size kalmış. Ben olsam bütçem varsa sıfır xbox kolu bakarım.

Evet Amazon Germany'den geldi. Şimdi mesela yeşil olanı ekledim sepete yine Amazon Germany gönderimli 2135 TL toplam fiyat ve yine İş Bankası kartıma 3 ay erteleme ve 3 taksitle ödeme seçeneği sunuyor.

O zaman konu sahibi arkadaş Ultimate Bluetooth alsın yahu.

Amazon Prime üyeliği ve taksitlendirme seçeneği ile alınır.

Hocam zaten şu anda uyguna olan konuştuğumuz bütün ürünler Amazon.com.tr üzerinde satılan ama yurt dışından geen ürünler. Türkiye içi ürün değil hiç biri.

O zaman konu sahibi arkadaş Ultimate Bluetooth alsın yahu.

Amazon Prime üyeliği ve taksitlendirme seçeneği ile alınır.

Olabilir Prime üyesi olduğum için ya da karta özel bir kampanya sebebiyle çıkıyorsa bilmiyorum ama bana yurt dışı Amazon'dan aldığım hemen hemen tüm ürünlerde az çok taksit çıkıyor.

Geri
Yukarı