Gamepad Önerisi

Kuvarti

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar ben bilgisayarda kullanmak için gamepad almak istiyorum ama daha önce hiç konsol'um vs.. olmadığı için biraz tereddütteyim. Şu anda Monster Pusat Pro almayı düşünüyorum ama sizce almalı mıyım? Ya da önerebileceğiniz başka 200 TL altı gamepad var mı?

Moster Pusat Pro: Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad | Monster Notebok

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech F710 öneririm.

Bahsettiğiniz gamepad'i bilmiyorum fakat Xbox One S gamepad'i almanızı öneririm.
Tek eksiği kalem pil ile çalışıyor fakat onun dışında gayet rahat ve ergonomik.
200 Lira civarında pek bulunmuyor.

Bence alınabilir. Yorumları da okuyunca kaliteli olduğu anlaşılıyor. Ben sadece RE4 oynayabilmek için basit bir SG-301 almıştım 40-50TL civarında fakat param olsaydı kesinlikle bu gösterdiğini alırdım.

Amazon üzerinden Xbox One S gamepad aldım ve gayet memnunum almanızı öneririm şu an satış fiyatı 260₺ ama verdiğiniz paraya değiyor trigger tuşlarındaki ek 2 motor + tüm oyunların hiçbir şey yapmadan direkt tanıması gibi özellikleri olduğundan aşırı iyi bir oyun kolu ve şiddetle öneririm. İstenildiğinde pil olmadan PC'nize USB 2.0 herhangi bir kablo ile bağlayarak oynayabilirsiniz.

Dediğiniz gamepad ne kadar sağlamdır ne kadar iyidir hiç bilmiyorum. Açıkçası böyle gamepad olduğunu bile yeni öğreniyorum o yüzden bunun hakkında yorum yapamam.

Benim size tavsiyem ilk önce kablosuz bakmanız olacaktır. Zaten söylediğiniz ürün kablosuz fakat kesinlikle kablolu almayın. Kablolu olunca kablosu kısa sürede kopabiliyor. Daha sonra temassızlık gibi sorunlar başlıyor.

Benim size önerim Xbox One gamepad almanız. Fakat fiyatları sizin bütçenizi aşıyor. Bana kalırsa bir kere alın sağlam ve güzel alın. Bu yüzden biraz daha biriktirip çok daha kaliteli bir ürün almanızdan yana olacaktır. Sömestr indirimleri falan olacak mı bilmiyorum. Eğer olursa 200₺ fiyatına yakın olur diye düşünüyorum. Yalnız alırken çok dikkatli olun piyasada sahtesi çok fazla.

Diğer yandan Logitech F710 var. Ben F310 kullandım. Kablolu kullandığım için zaten temassızlık gibi sorunlar başladı. Fakat onun haricinde gamepad sadece bir kere yere düştü ve RB tuşu direkt bozuldu. Analog kısımları gıcırdamaya başladı. En son çöpe atmıştım. Belki benim şansıma kötü bir ürün gelmiş olabilir ama bu olaydan sonra Logitech markasının gamepad ürünlerine karşı bir ön yargım oluştu. Bu yüzden ben önermiyorum.

Olayı özetlersem benim düşüncem kesinlikle Xbox One gamepad almanız. Fiyatları daha yüksek fakat sömestr indirimleri olursa biraz düşebilir. Eğer indirim olmazsa biraz daha bütçenizi artırmanızı öneririm, pişman olmazsınız.

Selamlar ben bilgisayarda kullanmak için gamepad almak istiyorum ama daha önce hiç konsol'um vs.. olmadığı için biraz tereddütteyim. Şu anda Monster Pusat Pro almayı düşünüyorum ama sizce almalı mıyım? Ya da önerebileceğiniz başka 200 TL altı gamepad var mı?

Moster Pusat Pro: Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad | Monster Notebok

Sorduğun kontrolcüyü bilmem ama Xbox One S hissiyatı vermeyecektir.
Oyunlar hep Xbox kontrolcüsü olarak görecektir, iyi değilse 1 seneyi çıkaramaz zaten.

Monster olduğunu şu an gördüm ve dandik bir çakma bir cihaza180 ₺ vermek saçmalık bana göre ayrıca yancı bir tane video ve sadece 4-5 yıldızlık yorum koymuşlar alanlar nasıl bir tarafsızlıkla yazdılarsa o yorumları (!)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı