Gamepower Bane 89 TL!

• Konuyu başlatan Valve
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 58
  • Görüntüleme 4B
Çift tıklama, basış hissiyatının sertleşmesi, scroll sesi gibi birçok yaygın sorunu var.

Click'lerinin AliExpress'de 50 TL'ye satıldığını düşünürsek bir şans tanırım. Gamepower'dan iyidir.
Parmaklarımı tek tek kırarım Gamepower mouse kullanmam :D

90 TL'lik mouse fazla bir olayı yok bana göre. Alınabilir mi alınır niye alınmasın. Marka belli olmayan fareler bile düzgünce kullandığın zaman uzun süre gidiyor. Elimde kuzenin Sunny marka mouse var. 2009 yılından kalma sürekli kullanmamıza rağmen çatır çatır çalışıyor. Teknoloji işi birazda şans işi.

GamePower almayın diyenler ne yaşıyor ? Her ürün sorunlu diye birşey yok ve gayet ucuz.
Genelde ürünler çabuk bozuluyor. Gamepower Medusa kulaklık kullanmıştı ev arkadaşım. Bozuldu. Klavyesi de Gamepower Ogre'dı. O da bozuldu. Bende de daha önce Gamepower Warlock vardı. Kronik sorunlu olduğunu bilmiyordum gerçi. Bazı tuşlar çift basmaya, bazıları basmamaya başladı. Ayrıca bazı tuşların aydınlatmaları bozuldu. O yüzden genel bir kanı var.

Genelde ürünler çabuk bozuluyor. Gamepower Medusa kulaklık kullanmıştı ev arkadaşım. Bozuldu. Klavyesi de Gamepower Ogre'dı. O da bozuldu. Bende de daha önce Gamepower Warlock vardı. Kronik sorunlu olduğunu bilmiyordum gerçi. Bazı tuşlar çift basmaya, bazıları basmamaya başladı. Ayrıca bazı tuşların aydınlatmaları bozuldu. O yüzden genel bir kanı var.

Bende Ogre kullanıyorum 2 yıldır hiçbir şey olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı