Gamepower Bane 89 TL!

• Konuyu başlatan Valve
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 58
  • Görüntüleme 4B
Ele oturuşu ve ışıklar falan hoş. Bilgisayarda film açmak ya da ofis belgeleri açmak için çift tıklamak için kullanılır o kadar. Hani oyun oynayacağım, Photoshop falan kullanırım diyen yanına yanaşmasın. Kendi yazılımından zibilyon tane ayar yaptım yine yok yine yok.

Herkes başkasından görüp, kullanmadığı ürüne çöp diyor.
Burada kimse başkasından görüp kullanmadığı ürüne bir fikri olmadığı halde çöp demez. İyiye iyi kötüye kötü denir. Gamepower Saber RGB kullanıyorum ve tuş basmama sorunu var diyeceksin ki Saber kronik sorunlu evet kronik sorunlu ama sadece Saber'da yok bu sorun Rampage'in belli başlı klavyelerinde aynı sorun var.

Çin'den getirilen ürünlerin üzerine logo basıp katma değer olmadan satan firmaları savunmam. Üstelik "yerli" diye pazarlarsa bir de.

Gayet de diyorlar. 10 üründen 7'si kötüyse 3'ü iyi mesela herkes diğerlerine bakıp kötü diyor iyi ürünleri de var.
E al abi ne yapayım? İşin firmaya düşerse (garantilik durumlardan bahsediyorum) o zaman görüşürüz bak bakalım sana adam akıllı geri dönüş yapacaklar mı?

Fikrimizi de beyan edemiyoruz anında linç :ROFL: Cevap yazmayın lütfen bu mesajdan sonra.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fikrini beyan ettin biz de çürüttük.

Geri
Yukarı