Elektronik Gamepower Gasket Elite RGB klavye 3.000 TL

Hiç de öyle bir durumla karşılaşmadım. 600-800 TL'lik "çöp" custom klavyeleri bile sırf random markalı diye paylaşıyorlar direkt. O değil birkaç gün sonra başka bir klavye paylaşıyorlar diğerinin siparişi verenler iptal ediyor onu almak için tam komedi.

Bir de bu klavyeleri alıyorlar mı stok mı yapıyorlar anlamıyorum. Bir insan bir klavye aldıktan sonra 1 sene içine niye 3 tane daha klavye alır ki? Hepsini birleştirip düğünlerde org çalmaya gidecekler herhal.
Bu konununda paylaşıldığı gibi onlarda paylaşılıyor yapacak birşey yok siz hep en kötülerine denk gelmişsiniz. Klavye öneri konularında gayet mantıklı klavyeler öneriliyor birkaç istisna dışında. Bunlar dışında zaten piyasada uzun süredir olan ürünler tekrar tekrar niye paylaşılsın ondan gözünüzde geri planda kalmıştır. Son konuya birşey diyemeyeceğim ama son 1 2 haftadır iyi fırsatlar vardı ajazz boş bir marka değil en azından ama diğerlerini bende bilmiyordum.

Hiç de öyle bir durumla karşılaşmadım. 600-800 TL'lik "çöp" Custom klavyeleri bile sırf random markalı diye paylaşıyorlar direkt. O değil birkaç gün sonra başka bir klavye paylaşıyorlar diğerinin siparişi verenler iptal ediyor onu almak için tam komedi.

Bir de bu klavyeleri alıyorlar mı stok mı yapıyorlar anlamıyorum. Bir insan bir klavye aldıktan sonra 1 sene içine niye 3 tane daha klavye alır ki? Hepsini birleştirip düğünlerde org çalmaya gidecekler herhal.

Al satçı bunlar ama kime satıyorlar bilemiyorum

Bu markanın ilk defa bir ürününü beğendim fakat tuşlardaki karakterlerin görünmemesi büyük facia olmuş. O zaman aydınlatmanın ne anlamı kaldı. Adamlar çantasına bile lüzumsuz aydınlatma döşemiş ama esas görünür olması gereken tuşlar karanlık. Resmen saçmalamışlar.

Şu marka saçma sapan şekilde üst segmente geçmeye çalışıyor. Yeni bir marka kurun,
ancak o yukarı taşır sizi. Kasalar, klavyeler uğraşmayın...

Darmoshark Top75 iyidir fakat tkl. Ben numpad yoksa o klavyeyi kullanmam. Bu klavyeyi almayı düşünüyorum. Belki iyi iş çıkarmışlardır?

Darmoshark top75 iyidir fakat TKL. Ben numpad yoksa o klavyeyi kullanmam. Bu klavyeyi almayı düşünüyorum. Belki iyi iş çıkarmışlardır?

Size katılıyorum numpad eskiden kalma bir alışkanlığım bende, bu aralar bayağı üst segment olmaya başladı ama gene de eski ürünlerinden "algı" yaptığı için bende biraz şüpheyle yaklaşıyorum.

Darmoshark top 75 ya da akko 5075B plus öneririm ikisi de gayet iyidir. Gamepowerdan uzak durun derim ne olacağı belli olmaz.

Darmoshark top 75 ya da Akko 5075b Plus öneririm ikisi de gayet iyidir. Gamepower'dan uzak durun derim ne olacağı belli olmaz.

Bu tür markalar iyidir ama bu üreticiler yurt dışında ve Türkiye'ye getirmiyorlar buradada akıllı insanlar 2 katına satıyorlar o yüzden gram almak istemiyorum şu markaları kaliteli olsa da olmasa da hakkını vermiyor bence, bir de 65 klavyeler aşırı garip geliyor bana.

Size katılıyorum numpad eskiden kalma bir alışkanlığım bende, bu aralar bayağı üst segment olmaya başladı ama gene de eski ürünlerinden "algı" yaptığı için bende biraz şüpheyle yaklaşıyorum.

Benim numpad kullanma sevdam hem alışkanlık hem de oynadığım oyunlarda oraya tuş atıyor oluşum. Sürekli War Thunder oynuyorum ve numpad olmasa oyunu oynayamam o derece önemli benim için.

Benim numpad kullanma sevdam hem alışkanlık hem de oynadığım oyunlarda oraya tuş atıyor oluşum. Sürekli War Thunder oynuyorum ve numpad olmasa oyunu oynayamam o derece önemli benim için.

Bende genelde kullanmadığım tuşlara atıyorum ama numpadade atmaya başlayacağım kesinlikle, fareyede atıyorum ayrıca.

Geri
Yukarı