Elektronik Gamepower Gasket Elite RGB klavye 3.000 TL

Selam herkese, ürünü almayı düşünenler için ufak bir yazı bırakayım istedim yardımcı olmak adına, ürünü yaklaşık 10 gündür kullanıyorum, herhangi olumsuz tarafıyla karşılaşmadım, tam tersi çok memnunum şu ana kadar olan deneyimimden, ha şunu belirteyim RGB aydınlatması gerçekten yetersiz, ancak ben şarj süresinin daha uzun olmasını istediğimden zaten RGB'siz kullanıyorum o yüzden benim için bir eksi taraf oluşturmadı. Onun dışında üzerinde yer alan küçük ekrandan tüm ayarların yapılması ve kontrol edilmesi gerçekten harika. Hem Mac hem Windows kullanan birisi olarak geçişler çok başarılı. Daha önce Hot swap olmayan mekanik klavyeler kullandım ve bu klavye malzeme kalitesi olarak gerçekten çok üst düzey hissettiriyor, genel anlamda klavye ve Gamepower markası için bir kötüleme var ancak anlamadığım şey şu muadili olarak sunulan klavyelerin fiyatları bu klavyeye yakın olmasına rağmen tam olarak aynı standartta birbiriyle kıyaslanabilir özellikte değiller. AliExpress'ten kablosuz Hotswap bir klavye almaya kalkınca fiyatlar 2000 liraları buluyor ve gerçekten hiç duymadığımız markalar bu fiyatı istiyor. Kaldı ki birçoğu temelde bu klavyeyle aynı özellikleri sağlasa bile o fiyat bandında üzerinde ekran ve kendi kontrolü olan bir klavyeye rastlamadım. Uzun lafın kısası ne kadar uzun ömürlü bir klavye olur bilmiyorum ama malzeme kalitesi ile kaliteli bir his bırakıyor, kablosuz kullanımda gecikme anlaşılamayacak düzeyde ve kontrolleri hem kendi üzerinden hem uygulamasından olsun çok güzel, benim görebildiğim tek eksi yanı rbg aydınlatması

Hocam fikrinde bir değişim oldu mu nasıl klavye hala tavsiye eder misin bende düşünüyorum fakat hem stok yok hem de biraz çekimserim çünkü olumsuz yorumlarda var ama neticede ürünü kullanan sensin fikrini belirtirsen sevinirim.

Hocam fikrinde bir değişim oldu mu nasıl klavye hala tavsiye eder misin bende düşünüyorum fakat hem stok yok hem de biraz çekimserim çünkü olumsuz yorumlarda var ama neticede ürünü kullanan sensin fikrini belirtirsen sevinirim.
Türkiyeden alacaksan arada james donkey rs2 2500 civarına düşüyor incehesap gaming gecesinde ona bak

Yeni konular

Geri
Yukarı