Elektronik Gamepower Gasket Elite RGB klavye 3.000 TL

selamlar herkese, ürünü almayı düşünenler için ufak bir yazı bırakayım istedim yardımcı olmak adına, ürünü yaklaşık 10 gündür kullanıyorum, herhangi olumsuz tarafıyla karşılaşmadım, tam tersi çok memnunum şu ana kadar olan deneyimimden, ha şunu belirteyim rgb aydınlatması gerçekten yetersiz, ancak ben şarj süresinin daha uzun olmasını istediğimden zaten rgbsiz kullanıyorum o yüzden benim için bir eksi taraf oluşturmadı. onun dışında üzerinde yer alan küçük ekrandan tüm ayarların yapılması ve kontrol edilmesi gerçekten harika. hem Mac hem windows kullanan birisi olarak geçişler çok başarılı. daha önce Hot swap olmayan mekanik klavyeler kullandım ve bu klavye malzeme kalitesi olarak gerçekten çok üst düzey hissettiriyor, genel anlamda klavye ve gamepower markası için bir kötüleme var ancak anlamadığım şey şu muadili olarak sunulan klavyelerin fiyatları bu klavyeye yakın olmasına rağmen tam olarak aynı standartta birbiriyle kıyaslanabilir özellikte değiller. aliexpressten kablosuz Hotswap bir klavye almaya kalkınca fiyatlar 2000 liraları buluyor ve gerçekten hiç duymadığımız markalar bu fiyatı istiyor. kaldıki bir çoğu temelde bu klavyeyle aynı özellikleri sağlasa bile o fiyat bandında üzerinde ekran ve kendi kontrolü olan bir klavyeye rastlamadım. uzun lafın kısası ne kadar uzun ömürlü bir klavye olur bilmiyorum ama malzeme kalitesi ile kaliteli bir his bırakıyor, kablosuz kullanımda gecikme anlaşılamayacak düzeyde ve kontrolleri hem kendi üzerinden hem uygulamasından olsun çok güzel, benim görebildiğim tek eksi yanı rbg aydınlatması
Güzel bir yazı yazmışsınız bence. Maalesef Gamepower adı altında olduğu zaman ben, o ürünün geleceğini görmeden çıktığı gibi almam siz bu riske girip beğenmişsiniz ve umarım ilerleyen zamanda da sorun yaşamazsınız. Ama bahsettiğiniz ürünleri 2000'e kadar bile Aliexpress ya da kendi sitelerinden getirtebiliyorsunuz, katılmayacağım konulardan birisi bu. Zaten Gamepower gibi ülkede sadece günü kurtaran ürün satan bir marka için 3.000 TL fiyat biçildiyse, belli ki markanın ürününe güveni fazla ve piyasaya girebileceğini düşünmüş, burada da Gamepower'ı tercih etmesem de belki bu tarz ürünlerle geçmişini tazeleyip, yeni nesle uygun ürünler getirebilir. İnşallah sorun yaşamazsınız. Ürünün görüntüsü gerçekten şık. Bana sanki dışarıda Gamepower bu sefer insanları mutlu edecek bir kalitede ürün getirmiş dediritti, görüntüde.

Hocam çok merak ediyorum. Bende çok yükseldim klavyeye. PS5 ve PC için almak niyetindeyim. PS5'e dongle ile, PC'ye de Bluetooth ile bağlamak istiyorum. Renk siyah olsa çoktan sipariş vermiştim ama mavide karar veremedim. Genel olarak 3K eder mi sizce?

Hocam bende öyle düşündüm ama sonradan şu beyazların rengini siyahla değiştiririm diye aldım. Eğer akşam alıntı yaparsanız yorumumu yaparım bende. Ürünü bende aldım geldi fakat akşam bakma durumundayım.

Hocam çok merak ediyorum. Bende çok yükseldim klavyeye. PS5 ve PC için almak niyetindeyim. PS5'e dongle ile, PC'ye de Bluetooth ile bağlamak istiyorum. Renk siyah olsa çoktan sipariş vermiştim ama mavide karar veremedim. Genel olarak 3K eder mi sizce?

Açıkçası ben yazı yazdıktan sonra da öncesinde de beğenmeyen çok fazla yorum var marka ile alakalı, ben hiç daha önce kötü bir deneyimim olmadığı için tercih ettim (yine Gamepower'ın oyuncu mouse ve monitörünü kullanıyorum ) ancak bunca yorumun üzerine biraz daha araştırma yaptım benzer fiyatlarda benzer özelliklerde klavyeler var ancak yazılanlar gibi 1500 2000 lira bandına benzer özelliklerde AliExpress'te farklı klavyelere rastlamadım, ya ben aramayı bilmiyorum ya da benim için önemli bir takım özellikler farklı insanlar için önemsiz olabilir. Ben alırken renklerini ve tarzını da çok beğenmiştim, eğer tarzından yana şüpheleriniz varsa bence farklı markalara da bakın. Benim klavye ile olan deneyimim gerçekten iyi, bundan önce kablolu bir mekanik klavye kullanıyordum ancak hot swap değildi o klavye, sonrasında bu klavyeye geçince kalite olarak bana üst seviye hissettirdi. Özellikle şarj olarak beklentilerimin çok üzerinde, PS5'im var ona bağlayabileceğimi bilmiyordum onu da sizden öğrenmiş oldum daha sonra deneyeceğim :) uzun lafın kısası deneyimim iyi olmasına karşın klavyelerden çok fazla anlamıyorum, benden çok daha iyi anlayan kişilerin önermemesinden ötürü size klavyeyi önerip, aldırıp sonra pişman olmanızı istemem gerçekten. Eğer renkleri konusunda da şüpheleriniz varsa dilerseniz farklı klavyelere de göz atın.

Her geçen günde zamlanıyor. Cuma gencergaming de 3k idi şimdi baktım. 3.200 olmuş.

Sipariş verdim dün, bakalım bu akşam elimde olacak :D

Hocam bende öyle düşündüm ama sonradan şu beyazların rengini siyahla değiştiririm diye aldım. Eğer akşam alıntı yaparsanız yorumumu yaparım bende. Ürünü bende aldım geldi fakat akşam bakma durumundayım.
Naptın hocam :) benim kargoda bugün gelecek.

Son düzenleme:
Her geçen günde zamlanıyor. Cuma Gençer Gaming de 3K idi şimdi baktım. 3.200 olmuş.

Sipariş verdim dün, bakalım bu akşam elimde olacak :D

Ne yaptın hocam :) benim kargoda bugün gelecek.

Hocam kullanmaktayım, gayet memnunum kalitesinden vesaire yazılımı biraz daha iyi olabilirdi sadece onun dışında herhangi bir kronik sorunla karşılaşmadım.

yorumlarda gamepower yerden yere vurulmuş ama anlamadım ben neden insanlar böyle düşünüyor EVA 5 kullanıyorum mesela gayet başarılı tuşlar vs de çıkmıyor ayrıca yerinden metal kasası da sağlam hissettiriyor.

Geri
Yukarı