İnceleme Gamepower Icarus

Elimde patladı, ben de dedim deneyimlerimi yazayım.

Görünüş: RGB LED kısmı resimlerde gözüktüğü gibi değil, resimlerde pürüzsüz şekilde gözüküyor ama gerçekte puslu bir plastiğe sahip.

DPI: Yazılım ile 10000 DPI kadar yükseliyor normal tuşlar ile 5000, yaptığınız ayarlar kayıt oluyor yazılım yüklü olmasa dahi kalıcı oluyor.

Ergonomi: Büyük bir ele sahip olduğum için bu fareyi tercih ettim ama ya ben devim ya da bu mouse, elime az biraz küçük geldi.

Skatez: Ya benim mouse padim ile alakalı ya da farenin skatezi ile alakalı katiyen kaymıyor, Valorant oynuyorum ve flick atarken ani çevirmede mouse kaymıyor ışınlanıyor, küçük mesafede falan kesinlikle dönmüyor ve adamı vuramıyorsunuz.

Dayanıklılık: En sevdiğim kısma geldik, fareyi tam olarak 8 şubatta aldım ve bugün 24 Mart, az önce şalter attı gittim açtım geldim ve mouse bozulmuş evet bayağı bildiğiniz bozulmuş, takıyorum taktığım zaman sensör ışığı yanıyor RGB LED'leri yanmıyor ve imleç hareket etmiyor, garip şekilde tuşlar çalışıyor, dedim USB yuvası mı bozuldu OTG ile telefona taktım yine yok, prize taktım yine ışıkları yanmıyor, ironik oldu açıkçası beklemezdim bu kadar kolay bozulmasını, kullandığım Gamepower klavye bile 800 kez elektrik kesintisi gördü, kablosunu kaç kez çıkarıp taktım hala sorunsuz mouse üzdü biraz, uzun süre önce 140 TL'ye aldığım Trust GXT 180 bile yüzlerce elektrik kesintisi gördü asla bozulmadı.

Alınır mı? Ben tavsiye etmiyorum açıkçası her farenin kaydığı padde bu mouse neden kaymıyor çözemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı fareyi 7-8 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. Kaymama gibi bir sorunla karşılaşmadım mousepadimde gayet akıyor. Elime de tam oturuyor. Yazılımı da güzel ve sorunsuz ayrıca.

Aynı fareyi 7-8 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. Kaymama gibi bir sorunla karşılaşmadım mousepadimde gayet akıyor. Elime de tam oturuyor. Yazılımı da güzel ve sorunsuz ayrıca.

Yazılımı güzel evet basit bir arayüz, aldıktan 1 hafta sonra fark ettim skatezlerin üstünde jelatin gibi bir şey vardı çıkardım yine kaymıyor, 7 8 ay iyi kullanmışsın vallahi 1 ay bile kullanamadan bayıldı alet, almadan önce dia 1'dim şu an plat 1'im, 1 gün önce tekrar GXT 180 siparişi vermiştim yarın elime geliyor trip atıp bozuldu galiba.

Yazılımı güzel evet basit bir arayüz, aldıktan 1 hafta sonra fark ettim skatezlerin üstünde jelatin gibi bir şey vardı çıkardım yine kaymıyor, 7 8 ay iyi kullanmışsın vallahi 1 ay bile kullanamadan bayıldı alet, almadan önce dia 1'dim şu an plat 1'im, 1 gün önce tekrar GXT 180 siparişi vermiştim yarın elime geliyor trip atıp bozuldu galiba.

Mousepadle alakalı olabilir ya da size gelen üründe sıkıntı olabilir. Ben de icarusa geçtiğimde golddum yüceliğe kadar çıktım zamanında. Mouse ile çok ilgisi olduğunu düşünmüyorum aimin illa biraz etkiliyordur ama asıl faktör sizsiniz. Şimdi saldım Valorant'ı orası ayrı.

Mousepadle alakalı olabilir ya da size gelen üründe sıkıntı olabilir. Ben de icarusa geçtiğimde golddum yüceliğe kadar çıktım zamanında. Mouse ile çok ilgisi olduğunu düşünmüyorum aimin illa biraz etkiliyordur ama asıl faktör sizsiniz. Şimdi saldım Valorant'ı orası ayrı.

Mouse pad ile ilgili olabilir çünkü benim bu mouse ile düzgün oynamak için aylarımı vermem gerekiyor tüm sens mens her şeyi değiştirmem gerekiyor, bugün sipariş geldi gelir gelmez taktım hiç ısınmadan DM girdim 1. oldum bu mouse ile saatlerce ısınsam dahi Max 3 4 oluyordum.

Klavyenizi hadi bu tarz markalar alıyorsunuz da bence fareye gereken önemi verin.

Klavye de sorunlu tabii ara sıra beyni duruyor hiçbir tuşa basmıyor ama pek sorun değil şimdilik.

Şu markayı almayın diye şu forumda demediğimiz şey kalmadı. Alanlara üzülmüyorum şahsen ellerinde patlamaları hoşuma gidiyor. Bir şeylerden ders çıkarırsınız belki bir şeyi alırken adam gibi araştırmak gibi gibi şeyler :D

Ne kadar umurumda bilemezsin var ya tüh ya 200 TL'ye aldığım mouse bozuldu hem de araştırmadan aldım, şu paraya yemek yiyemezsin bir de araştırma mı yapacağım.

Mouse pad ile ilgili olabilir çünkü benim bu mouse ile düzgün oynamak için aylarımı vermem gerekiyor tüm sens mens her şeyi değiştirmem gerekiyor, bugün sipariş geldi gelir gelmez taktım hiç ısınmadan DM girdim 1. oldum bu mouse ile saatlerce ısınsam dahi Max 3 4 oluyordum.

Klavye de sorunlu tabii ara sıra beyni duruyor hiçbir tuşa basmıyor ama pek sorun değil şimdilik.

Ne kadar umurumda bilemezsin var ya tüh ya 200 TL'ye aldığım mouse bozuldu hem de araştırmadan aldım, şu paraya yemek yiyemezsin bir de araştırma mı yapacağım.
şu konuda haklısınız hocamç 200 tl ye gamepower dışında bişey yokki [:

Parasi bu farelere yetecek kadar butcesi olanlar icin arastirmadan alanlar icin diyorum zaten.

Şu konuda haklısınız hocamç 200 TL'ye Gamepower dışında bir şey yok ki [:

Trust var Gamepower mouselere etek giydirir.

Şu konuda haklısınız hocamç 200 TL'ye Gamepower dışında bir şey yok ki [:

Trust GXT 180 aldım, kaliteli mi hayır sert plastik, ama ne bileyim bu alete deli gibi alışmışım, topu topu 160 TL'ye aldım, Ultra olmasa da yazılım desteği sunuyor, ve en önemlisi benim mouse padimde kayıyor, farenin elimde patlaması beni bir tık üzdü satıp skin alacaktım kaldırdım attım çekmeyeceye şimdi, söksem tamir denesem skatezlerini takamayacağım adım kadar eminim önceki GXT 180IDE aynı şekil enayi gibi ısıtmadan çıkardım skatezlerini o yüzden yeni mouse almıştım haha.

Parasi bu farelere yetecek kadar butcesi olanlar icin arastirmadan alanlar icin diyorum zaten.

Trust var Gamepower mouselere etek giydirir.

Bütçe işi ya, adamın son parası 200 TL daha üstüne ekleme yapamıyor bakıyor bakıyor en normal duranı Gamepower gidiyor onu alıyor, teknoloji biraz da şans işi ya birkaç yazı inceledim 1 2 yıl sorunsuz kullanan varmış bende bu kadar kısa sürede patladı, klavyem de Gamepower 2 sorunu var birisi ara sıra tuşlar basmıyor diğeri de kablo takılı olduğu halde çalışmıyor tak çıkar yapınca düzeliyor, işimi görüyor mu görüyor tabii.

Geri
Yukarı