Gamepower Jin stokları ne zaman gelir?

Bütçe
200

turaner2422

Hectopat
Makaleler
2
Bu kulaklığı bilenler bilir. Mart-nisan döneminde fiyatı 200 liraların altına düşmüştü. O dönem pederden para kopartıp alamamıştım. Şimdi elime para geçti almak istiyorum ama fiyatı 700 lira. Her yerde stok bitmiş elinde olan da iyi fiyata satıyor malı. Sizce stoklar tekrar gelir mi yoksa başka seçeneklere mi yöneleyim? Aklımda Medusa falan var ama bayağı eskidi artık o model.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kulaklığı bilenler bilir. Mart-nisan döneminde fiyatı 200 liraların altına düşmüştü. O dönem pederden para kopartıp alamamıştım. Şimdi elime para geçti almak istiyorum ama fiyatı 700 lira. Her yerde stok bitmiş elinde olan da iyi fiyata satıyor malı. Sizce stoklar tekrar gelir mi yoksa başka seçeneklere mi yöneleyim? Aklımda Medusa falan var ama bayağı eskidi artık o model.
?

Kötü bir kulaklık. Ezbere konuşmuyorum. Kulağı rahatsız ettiğini söylüyorlar. Medusa'yı çok sevenler var nefret edenler de ama ben pek önermiyorum. Farklı bir model daha iyi olur.

Dostlar forumda devamlı aynı kulaklık modelleri öneriliyor. Bu kulaklıkları da uzun süredir araştırıyorum biliyorum ancak beni dış görünüşü ve özellikle mikrofon kalitesi daha çok etkiledi Gamepower JIN'in. Gamepower markasını kullanan veya yakın zamanda bu kulaklık modelini internetten satın alan var mı acaba? Stoklar gelmezse ancak öyle başka modellere yöneleceğim.
Gerçekten Gamepower(hele ki jin) almanızı önermem. Nedir bu ısrar. Bütçenizi belirtin size güzel bi tane önerelim.

Israr etmedim ki. Çiçeksepeti'nde satın alma tuşuna basmadan stok olmadığını yazmıyor sadece onu söyledim arkadaşa. Daha önce öneri almak için birkaç konu açmıştım tekrara düşmemek için öneri istiyorum diye belirmemiştim açarken. Bütçemi konu açarken yazmıştım ama hata oldu sanırım gözükmüyor. 200 lira.

Yeni konular

Geri
Yukarı