İnceleme GamePower Kyruse uzun kullanım

İlk incelemem o nedenle hatalarım çok olabilir kusura bakmayın.

Kyruse 1.jpg
Kyruse 2.jpg

Ürünü 05/04/2023 tarihinde lansman indirimiyle 750tl fiyatına aldım.
Kutu içeriğinden kulaklığın kendisi, GamePower etiketleri, garanti belgesi ve kullanım kılavuzu çıkıyor.

Uzun kullanım deneyimlerim:

- Kesinlikle rahatça kırılabilecek gibi bir malzeme kalitesi yok. Bu fiyat bandında oldukça tatmin ediyor. Ancak kulaklığın menteşelerini yağlamazsanız gıcırtı sesi çok geliyor.

- Kulak padleri suni deri. Yumuşacıklar. Benim gibi denize yakın yerlerde oturuyorsanız ve saçınız uzunsa 1-2 saat kullanım içinde terliyorsunuz. Blackshark V2X de ki gibi deriye temas eden yüzeyde kumaş yok.

- Ses izolasyonu konusunda yeterli bir kulaklık. Siz dışarıdan sesleri duymuyorsunuz ama sürücüleri çok yüksek ses veriyor bu nedenle ses seviyesi %30 civarlarında bile kulaklığın sesi dışarıya sızıyor. Odada tek başınaysanız hiçbir sorun yaratmaz ancak aynı odada başka birileri daha varsa rahatsız olabilirler.

- Yankı sorunu var. Ses oynatmayı durdurduktan 1-2 saniye daha sesin yankısını duyuyorsunuz.

- Stok EQ ile sürücüleri sıradan durumda, aşağıda paylaştığım FxSound EQ ayarları ile EDM, House ve Dubstep tarzı parçalarda daha dolgun ve enstürman ayrımı yapılabilir hale geliyor.

fxsound.png

- Vibrasyon özelliği müzik dinlerken oldukça tatmin ediyor ama EQ ile alt frekansları kısmazsanız muazzam baş ağrısı yapıyor.

- Mikrofonu çok başarılı. Mikrofon tüyü ile 10cm uzaktan kullanırsanız kondansatör seviyesinde sesler kaydedebiliyorsunuz.

- Ses yüksekliği konusunda giriş seviyesi 50MM sürücülere sahip olmasına rağmen çok iyi.

- Fiyat performans konusunda 750tl bandında bundan iyisi yoktur. Discord da sohbet etmek ve oyun oynamak için kullanıyorum.

- RGB PWM sesi LED modu 4 (resimlerde gözüken mod) de kullanırsanız duyulmuyor.

- Dip ses mevcut. Fakat 7 aydır kullanmama rağmen hiç rahatsız etmedi.

750tl gibi bir fiyata aldığım dönemde V2X 1000tl bandındaydı o nedenle tercih etmemiştim. Pişmanlık duyduğum tek konu terletmesi. 15/11/2023 tarihiyle bu ürünün 888tl fiyat etiketliyle satıldığını görüyorum. Bu kulaklık yerine Havit H2002P tercih etmeniz daha mantıklı olur.

Okuduğunuz için teşekkürler umarım sizlere faydası olmuştur.

Dosya Ekleri

• Kyruse 1.jpg
    Kyruse 1.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 25
  • Kyruse 2.jpg
    Kyruse 2.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 17
  • fxsound.png
    fxsound.png
    48,3 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
Elinize sağlık güzel inceleme olmuş.

888 TL edecek bir kulaklık değil maalesef, o fiyat bandında ondan daha kaliteli ve daha iyi kulaklıklar bulunabilir. Bknz: H2002P.

600 TL altında kabul edilebilir bir kulaklık olur.

İlk incelemem o nedenle hatalarım çok olabilir kusura bakmayın.

Eki Görüntüle 2016494Eki Görüntüle 2016495

Ürünü 05/04/2023 tarihinde lansman indirimiyle 750TL fiyatına aldım.
Kutu içeriğinden kulaklığın kendisi, Gamepower etiketleri, garanti belgesi ve kullanım kılavuzu çıkıyor.

Uzun kullanım deneyimlerim:

- Kesinlikle rahatça kırılabilecek gibi bir malzeme kalitesi yok. Bu fiyat bandında oldukça tatmin ediyor. Ancak kulaklığın menteşelerini yağlamazsanız gıcırtı sesi çok geliyor.

- Kulak padleri suni deri. Yumuşacıklar. Benim gibi denize yakın yerlerde oturuyorsanız ve saçınız uzunsa 1-2 saat kullanım içinde terliyorsunuz. BlackShark v2X de ki gibi deriye temas eden yüzeyde kumaş yok.

- Ses izolasyonu konusunda yeterli bir kulaklık. Siz dışarıdan sesleri duymuyorsunuz ama sürücüleri çok yüksek ses veriyor bu nedenle ses seviyesi %30 civarlarında bile kulaklığın sesi dışarıya sızıyor. Odada tek başınaysanız hiçbir sorun yaratmaz ancak aynı odada başka birileri daha varsa rahatsız olabilirler.

- Yankı sorunu var. Ses oynatmayı durdurduktan 1-2 saniye daha sesin yankısını duyuyorsunuz.

- Stok EQ ile sürücüleri sıradan durumda, aşağıda paylaştığım fxsound EQ ayarları ile edm, House ve dubstep tarzı parçalarda daha dolgun ve enstürman ayrımı yapılabilir hale geliyor.

Eki Görüntüle 2016493

- Vibrasyon özelliği müzik dinlerken oldukça tatmin ediyor ama EQ ile alt frekansları kısmazsanız muazzam baş ağrısı yapıyor.

- Mikrofonu çok başarılı. Mikrofon tüyü ile 10cm uzaktan kullanırsanız kondansatör seviyesinde sesler kaydedebiliyorsunuz.

- Ses yüksekliği konusunda giriş seviyesi 50mm sürücülere sahip olmasına rağmen çok iyi.

- Fiyat performans konusunda 750TL bandında bundan iyisi yoktur. Discord da sohbet etmek ve oyun oynamak için kullanıyorum.

- RGB PWM sesi LED modu 4 (resimlerde gözüken mod) de kullanırsanız duyulmuyor.

- Dip ses mevcut. Fakat 7 aydır kullanmama rağmen hiç rahatsız etmedi.

750TL gibi bir fiyata aldığım dönemde v2X 1000TL bandındaydı o nedenle tercih etmemiştim. Pişmanlık duyduğum tek konu terletmesi. 15/11/2023 tarihiyle bu ürünün 888TL fiyat etiketliyle satıldığını görüyorum. Bu kulaklık yerine Havit H2002p tercih etmeniz daha mantıklı olur.

Okuduğunuz için teşekkürler umarım sizlere faydası olmuştur.

Üstat alalı 1 hafta oldu yüksek seste sağ kulaklıkta gıcırdama patlamış bass sesi geliyor. Bu teknik arıza mı yazılımsal mı? Garantiye göndersem halledilir mi?

Üstat alalı 1 hafta oldu yüksek seste sağ kulaklıkta gıcırdama patlamış bass sesi geliyor. Bu teknik arıza mı yazılımsal mı? Garantiye göndersem halledilir mi?
Teknik bir arızadır büyük ihtimalle. GamePower ürünlerinde üretim bandı aynı olsa bile çoğu ürün banttan aynı kalitede çıkmıyor. Şans işi biraz. İade alabilirseniz H2002P alın. Yoksa garantiye gönderin.

Geri
Yukarı