Gamepower Medusa 7.1 Pro uzun kullanım incelemesi

Merhaba,

20 Aralık 2019 tarihinde aldığım Gamepower Medusa 7.1 Pro kulaklığının uzun kullanımda neler olduğunu, artılarını ve eksilerini anlatacağım.

Artıları (+)

1- fazla kullandığınızda ağrı yapmıyor.
2- ses kalitesi yeterli.
3- yazılımı var.
4- Driver'ı var.
5- farklı ses modları var (tiyatro gibi)

Eksileri (-)

1- kablosu uzun kullanımda zarar görmüş gibi oluyor. (fazla sorun değil ve o kadar fazla da değil.)
2- mikrofonun olduğu kablo biraz soyuldu. (fazla sorun değil fakat olmasa daha iyi olabilirdi.)
3- kulaklığın içinde küçükte olsa yırtılmalar oldu. (fazla sorun değil yine ama daha kaliteli olabilirdi.)
4- ses dengesinde bazen problem olabiliyor. (nadir)
5- Driver'i çok iyi değil. (geliştirilmeli)

Puanı 7/10

Alınır mı diye sorarsanız şu an alınmaz, fiyatı 255 TL çünkü.

Arkadaşlar bütçeniz kısıtlıysa Gamepower markasının ürününü alabilirsiniz. (bütçeniz fazlaysa Corsair, SteelSeries, Logitech gibi markalara yönelin.)

İlk incelememdi hatam varsa kusura bakmayın.

Hayır alınmaz. Bütçeniz az ise illaki kötü bir şey almak zorunda değilsiniz Kulaklık alacaksanız konu açın. Ha bütçeniz düşük diyorsanız merak etmeyin biz RAMPAGE veya GAMEPOWER gibi çöp markaları önermeyiz.

Not: RAMPAGE'nin alınabilir bir kaç modeli var.
GAMEPOWER'da ise sadece Calypso var diye biliyorum.

Hayır alınmaz. Bütçeniz az ise illaki kötü bir şey almak zorunda değilsiniz kulaklık alacaksanız konu açın. Ha bütçeniz düşük diyorsanız merak etmeyin biz Rampage veya Gamepower gibi çöp markaları önermeyiz.

Not: Rampage'nin alınabilir birkaç modeli var.
Gamepower'da ise sadece Calypso var diye biliyorum.

Gamepower Medusa alınabilir dostum, eğer hor kullanmazsanız adam akıllı kullanırsanız gayet güzel bir kulaklık ama mükemmel de değil.

Gamepower Medusa alınabilir dostum, eğer hor kullanmazsanız adam akıllı kullanırsanız gayet güzel bir kulaklık ama mükemmel de değil.
Hayır alınmaz. Sadece bir kişide sorun çıkmadı veya pek bir şey olmadıysa bu onu iyi bir kulaklık yapmaz. Milyon tane şikayet var bu kulaklık hakkında. Gamepower her zaman tercih edilmemelidir.

Hayır alınmaz. Sadece bir kişide sorun çıkmadı veya pek bir şey olmadıysa bu onu iyi bir kulaklık yapmaz. Milyon tane şikayet var bu kulaklık hakkında. Gamepower her zaman tercih edilmemelidir.

Sizinle bu konu hakkında daha da tartışmayacağım, almak isteyen alabilir almak istemeyen almayabilir.

Geri
Yukarı