Gamepower Medusa 7.1 alınır mı?

Ben 2 tane aldım yok biraz daha bütçe arttır falan diyenlere bakma dostum al geç. Biraz daha bütçe arttırdığın kulaklık bundan daha kaliteli mi olacak? Kaliteli kulaklık için 1000 TL üstü para harcaman lazım.

Eki Görüntüle 464323

Merhaba şu an kullanıyor musunuz? Bende almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz? Rahat mı? Bilgilendirirsen sevinirim.

Boş herifler çok var, sırf marka karalamak için konuşuyorlar, kendilerini rezil ediyorlar.
Bu zamanda kimsenin lafına güvenip yola çıkılmaz.
Hayır o değil de bilgisi varmış gibi bir de tavırları oluyor ya o çok komik gösteriyor insanı.
Kazık yemişsin kazık :) Redragon, Bloody, Anker, Logitech varken bulaşılmaz o firmaya. O firmanın mavisi olan James Donkey firmasından, kırmızısı olan Rampage firmasından tonla ürün kullandım hepsi dandikti. Kağıt kalitesinde ürünler üreten şu firmayı öven kanser kitle var bi' bitmediniz.

Kazık yemişsin kazık :) Redragon, Bloody, Anker, Logitech varken bulaşılmaz o firmaya. O firmanın mavisi olan James Donkey firmasından, kırmızısı olan Rampage firmasından tonla ürün kullandım hepsi dandikti. Kağıt kalitesinde ürünler üreten şu firmayı öven kanser kitle var bi' bitmediniz.
Senin gibiler de bitmedi. Şimdi kafanın içinde bulunan sistemi çalıştır. Bu insanların bütçesi kısıtlı ise ne yapabilir? İnsanlara aklınız sıra laf sokmak için girip yorum yapmayın lütfen.

Senin gibiler de bitmedi. Şimdi kafanın içinde bulunan sistemi çalıştır. Bu insanların bütçesi kısıtlı ise ne yapabilir? İnsanlara aklınız sıra laf sokmak için girip yorum yapmayın lütfen.
Bloody alsın, Redragon alsın, Trust alsın, Philips alsın, Anker alsın. Asıl senin gibiler bitmedi. Şimdi kafanın içinde bulunan sistemi çalıştır ve bütçesi az olan insanların ucuz mal alacak kadar zengin olmadığını hatırla.

Geri
Yukarı