Gamepower monitör alınır mı?

Hangisi

• Oy verenlerin toplamı
    27
  • Anket kapandı .
Rx 590 r5 2600
Ayırdığım bir bütçe yok tavsiyeler üzerine haraket ediyorum çok da pahalı olmasın :)

Full HD monitörlerde 27 inç boyutları pikselleşmeye neden olabiliyor galiba

Dostum IPS panelde cs:go pubg gibi hızlı oyunlar oynarken sorun yaşar mıyım? Sorun yaşamak istemiyorum bu yüzden vx2458c-mhd almayı düşünüyorum

Yazım yanlışı mı yaptınız yoksa AOC markasını mı kötülediniz anlamadım.
Nokta kullanılması gerekiyor. Büyük ihtimal AOC kullanın, Gamepower kullanmayın anlamını çıkarmaya çalışmış. Ama cümle de pek anlaşılmıyor, rapor iyi olur. :)

@Szerencse Hayır, IPS panelde sorun falan yaşamazsın. Sadece tepkime süresi biraz daha gecikiyor. Ama sorun çıkarmaz.

Nokta kullanılması gerekiyor. Büyük ihtimal AOC kullanın, Gamepower kullanmayın anlamını çıkarmaya çalışmış. Ama cümle de pek anlaşılmıyor, rapor iyi olur. :)

@Szerencse Hayır, IPS panelde sorun falan yaşamazsın. Sadece tepkime süresi biraz daha gecikiyor. Ama sorun çıkarmaz.
Açıkcası biraz 27inc hastası oldum diyebilirim:)
24inc almak istemiyorum. Heveste yaptım :).
Benim günde oynıyacağım 2 3 saat. Bana yardım et, bir kuyuya düştüm çıkamıyorum ☺️.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı