Gamepower Ogre mı Saber mı?

Arkadaşlar iki üründe de Outemu MX anahtarlar kullanılıyor. Sıkıntının renk ile alakası yok. Anahtarın direkt kendisi sıkıntılı. Gamepower isteniyorsa Calypso'nun anahtarları güzel. Content Gaote.

Buradaki yazıyı okursanız daha detaylı anlarsınız demek istediğimi.

Buradaki yazıyı okursanız daha detaylı anlarsınız demek istediğimi.

Hocam okudum ama gerçekten söyleyeyim ben almadan önce çok araştırdım hep forumlara baktım YouTube'da inceleme videoların da sorun çıkan adamların hangi renk kullandıklarını falan sordum hepsi kırmızı Switch dedi.

Hocam okudum ama gerçekten söyleyeyim ben almadan önce çok araştırdım hep forumlara baktım YouTube'da inceleme videoların da sorun çıkan adamların hangi renk kullandıklarını falan sordum hepsi kırmızı Switch dedi.
Anlamıyorsun. Renge göre değil bu işler. Outemu MX anahtarlar sorunlu diyorum. Git bu anahtarların kullanıldığı ürünlere bak. Alayından şikayetçi insanlar var. Ve mavilerde de sorun yaşayanlar var. Bizzat kendi tanıdıklarım var, belki sen farketmemişsindir. Ama hala diyorsan ki yok sen haksızsın mavi boyalılar sorunlu. Sen bilirisin ben açıklamamı yaptım.

Hocam galiba saber Blue Switch alacağım. Umarım sıkıntı çıkmaz. Sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı