Arda Burnalı

Hectopat
Uzun bir süredir para biriktiriyorum ve mekanik klavye almaya karar verdim. Aklımda iki model var biri ogre RGB biri saber RGB. İkisi de outemu Switch'ler kullanıyor. Ogre'de deri bilek desteği var ama saber ışıklandırma konusunda iyi ama fiyatı biraz daha yüksek. Sizce 300 TL'ye bu klavyeler alınır mı? Ya da aynı fiyat aralığında başka klavye var mı?
Not: Çok profesyonel değilim Red Switch klavyelerin ama hissiyatı ve sesi hoşuma gidiyor. Lütfen fiyatı çok uçuk klavyeler söylemeyin. Ben de biliyorum kaliteli ama bütçem bu. Bu arada Trust, Philips gibi markalar önermezseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Calypso.
Ama hiçbirini tavsiye etmem 3 aya bozulurlar.
Logitech G213 alın tavsiyem.

Mekanik klavye istiyorum o yüzden G213'ü eledim. Bence Gamepower kullanılır bu segmentte daha iyisini bulamadım. Bu arada Calypso'yu tercih etmenizdeki sebep nedir? Ben su geçirmezlik ve tıklama ömrü dışında bir şey göremedim. Bu arada hardcore oyuncu değilim.

1 Ay kadar önce kuzenime bir sistem aldık klavye olarak Gamepower ogre Red Switch tercih ettik. Şu an için herhangi bir sorun yok. Tavsiyem ogre almanız. Bilek desteği hafife alınacak bir eklenti değil şahsen.

1 Ay kadar önce kuzenime bir sistem aldık klavye olarak Gamepower ogre Red Switch tercih ettik. Şu an için herhangi bir sorun yok. Tavsiyem ogre almanız. Bilek desteği hafife alınacak bir eklenti değil şahsen.

Teşekkür ederim ben de ogre almayı düşünüyorum da sizce yaza doğru indirim girer mi?
Neye dayanarak 3 aya bozulur diyorsunuz anlamadım?

Ogreyi tavsiye ediyorum, mekanik klavye sesinden hoşlanıyorsan mavi Switch'li olanı tavsiye ederim.

Teşekkür ederim tavsiyeniz için. Pek hoşlanmıyorum bana daktilo gibi geliyor biraz hem Red Switch'ler bir tık daha hafif oyun için ideal.

Calypso.
Ama hiçbirini tavsiye etmem 3 aya bozulurlar.
Logitech G213 alın tavsiyem.

Hortlatmak gibi olmasın ama G213 mebran olduğundan tercih etmedim. Ve RGB'si ve bilek desteği çok iyi değil. Bazı forumlarda uzun süre ogre RGB kullananları gördüm.
Şu an Türk Telekom selfy kullanıcıları için ince hesapta %15 indirim mevcut. Yazı beklerseniz stok sorunu yaşamanız muhtemel. Red Switch klavyeler kolay bulunmuyor. Beklemenize değecek bir indirim yakalayacağınızı düşünmüyorum.

Şu an indirimi geçtim stokta bile yok Hepsiburada'da var bir tek o da iki katı olmuş.

Geri
Yukarı