Gamepower saber RGB Red Switch mi Blue Switch mi?

Bütçe
400

COSKUNcan

Centipat
Gamepower saber RGB Red Switch mi Blue Switch mi almalıyım? Sanırım Red Switch'lerde W'a s D tuşlarında sorun oluyormuş bilginiz var mı? Almayı düşünüyorum Red ve Blue Switch'li fiyatı aynı ikisi de 370 TL. Ve bu fiyat aralığında önerebileceğiniz mekanik klavye var mı? 350..400 TL arası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Red Switch;
Blue Switch;

Red Switch;
Blue Switch;
öncelikle teşekkür ederim .bu markalara güvenebilir miyim

Bence red switch blue switchten daha iyi çünkü belli bir süre sonra blue switch kafa ağrıtıyor :D
Fakat bana sorarsanız hangisini alırsın diye, profesyonel bir oyuncu değilsem mekanik değil de
bunu alırım.

Bence red switch blue switchten daha iyi çünkü belli bir süre sonra blue switch kafa ağrıtıyor :D
Fakat bana sorarsanız hangisini alırsın diye, profesyonel bir oyuncu değilsem mekanik değil de
bunu alırım.
ustam bu kadar para vermişken mekanik olsun diyorum

of ya bende blue switch iade ettim red switch alcam diye ama hep tuşar bouluyo diye yazmışlar bilmiyorum ya blue switchdende çınlama sesi geldiği için iade ediyorum tüm blue switchlerdemi var?

Of ya bende Blue Switch iade ettim red Switch alacağım diye ama hep tuşar bouluyor diye yazmışlar bilmiyorum ya Blue switchdende çınlama sesi geldiği için iade ediyorum tüm Blue switchlerdemi var?

Hocam Gamepower Rampage gibi markalardan uzak durun o markalar Outemu MX Switch'ler kullanıyor ve bu Switch'ler çok sorunlu. Onun yerine Outemu gaote kullanan klavyeler alabilirsiniz. Mesela Redragon K552 veya Galax Stealth 3

Geri
Yukarı