Gamepower Sendo alınır mı?

cagdasdrc

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an kullandığım mouse;
Bu.
Ancak alan dar olduğu için fareyi bilekten kullanıyorum ve hafif olması benim için önemli oluyor tabii ki bir de yanda ki sayfa ileri/geri tuşlarına basma gibi bir tikim var o da çok sinir bozucu ama benim aklım hala bu mouse da sizce alınabilir mi?

Bütçeni biraz aşabilirsen eğer şu fareyi kesinlikle tavsiye ederim. Birkaç incelemesini de izlemiştim ve yorumlar çok iyiydi hem sensör hem hafiflik hem de malzeme kalitesi bakımından.

Bu çok hafifmiş yahu :D

İncehesap'ta gereksiz pahalı. Alacaksanız aşağıdaki siteden bakın.
Mat: Gamepower Sendo Rgb Optik 10000DPI Mouse Mat Siyah
Parlak: Gamepower Sendo Glossy Kablolu Oyuncu Mouse

Bütçenizi belirtir misiniz? Daha iyisi var mı bir bakalım.
Yani maximum 300-350 verebilirim bu tip fareler çok hoşuma gidiyor ve hafif olması da çok önemli.

Son düzenleme:
Bu çok hafifmiş yahu :D

Yani maximum 300-350 verebilirim bu tip fareler çok hoşuma gidiyor ve hafif olması da çok önemli.
Çok da hafif denemez. Alışırsınız zaten kısa bir sürede. Delikli mouse almak istiyorsanız alın, daha iyisi zor bulunur. Ayrıca ürünün beyaz rengi 300TL'ye satılıyor:

Çok da hafif denemez. Alışırsınız zaten kısa bir sürede. Delikli mouse almak istiyorsanız alın, daha iyisi zor bulunur. Ayrıca ürünün beyaz rengi 300TL'ye satılıyor:

Aa bu çok güzelmiş bak bunu beğendim performansı hakkında ne düşünüyorsun peki? Rengi çok hoş bu arada çok teşekkür ederim aklıma yattı bu.

Aa bu çok güzelmiş bak bunu beğendim performansı hakkında ne düşünüyorsun peki? Rengi çok hoş bu arada çok teşekkür ederim aklıma yattı bu.
Delux mouse'ların hakkettiği ilgiyi görmediğini düşünüyorum. Alternatif olarak Sendo var ama sensörü rezalet. M700'ü alırsanız pişman olacağınızı sanmam.

Delux mouse'ların hakkettiği ilgiyi görmediğini düşünüyorum. Alternatif olarak Sendo var ama sensörü rezalet. M700'ü alırsanız pişman olacağınızı sanmam.
Düzenleme olarak söylüyorum aşırı güzel bir indirime girmişti mouse ve gittim aldım teşekkür ederim kardeşim bu arada beklediğimden çok daha hafif bir mouse :)

Geri
Yukarı