Çözüldü Gamepower skadi 360mm ışığı yanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

blackshipsx

Decapat
Daha fazla  
RAM
Corsair CL16 16GB
Ekran kartı
RX Vega 56
Anakart
MSI X470 GAMİNG PLUS
İşlemci
R5 5600X
Merhaba, okuyan ve destek olan herkese şimdiden çok teşekkürler. İçinden çıkan ARGB kontrolcüye gerekli bağlantıları tamamladım, SATA güç girişi dahil ancak anakartım RGB destekliyor. Hediye olarak geldi ürün. İade de edemiyorum, dönüştürücü vs bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olursa çok minnettar olurum.

Ekteki linkte bulunan ürün ihtiyacımı karşılar mı? Bilgisi olanlar destek verirse çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• 7fd98c00-9622-45e0-af3b-582eec3713f4.jpg
    7fd98c00-9622-45e0-af3b-582eec3713f4.jpg
    164 KB · Görüntüleme: 109
  • 6649527b-2d14-424c-b0f0-96b56d7dc074.jpg
    6649527b-2d14-424c-b0f0-96b56d7dc074.jpg
    146 KB · Görüntüleme: 92
Son düzenleyen: Moderatör:
@blackshipsx RGB kafaların hepsi dişidir. İğne takarak erkeğe çevirirsin. Senin gösterdiğin sata; benim gösterdiğim molex güç. Molex kablon var ise bundan alabilirsin. Kargo dahil 171 lira ve 125 lira ikisi de. Parasında değilim, molex kablom da yok diyorsan senin gösterdiğini al.
Molex de var sata da sipariş edeceğim ama iğneyi yanında gönderir mi acaba ? Benim linktekinde 2 tarafı erkek iğne gösteriyor.

@blackshipsx muhtemelen 1 tane gönderiyordur ama sitedeki WhatsApp iletişim numarasından sorarsın eğer göndermiyorsa 1 tane iğne eklersin. Sanırım sitede 3pin iğne yoktu ve bu yüzden 4pin iğne alırsın. Onu da 3pine çevirirsin şurada bahsetmiştim:
'ARGB dönüştürücü önerisi' konusundaki mesaj ARGB dönüştürücü önerisi

İğnenin 2 tarafı da erkek olacak ki 2 dişiyi birleştirebilesin 😁 Ok yönlerine dikkat et yakma cihazları.

@blackshipsx muhtemelen 1 tane gönderiyordur ama sitedeki WhatsApp iletişim numarasından sorarsın eğer göndermiyorsa 1 tane iğne eklersin. Sanırım sitede 3pin iğne yoktu ve bu yüzden 4pin iğne alırsın. Onu da 3pine çevirirsin şurada bahsetmiştim:
'ARGB dönüştürücü önerisi' konusundaki mesaj ARGB dönüştürücü önerisi

İğnenin 2 tarafı da erkek olacak ki 2 dişiyi birleştirebilesin 😁 Ok yönlerine dikkat et yakma cihazları.
Ben bu cihazı satın alıp boştaki sokete taktığımda hepsinin ışığı gelicek dimi doğru anladım :)
Sizleride yordum hakkınızı helal edin.
Siparişi verdim geldiğinde konuyla ilgili testimi sizlerle paylaşacağım.
Bu konuyla ilgili sorun yaşayanlar bana burdan yada steam üzerinden ulaşabilir elimden geleni yaparım.
@blackshipsx Bu kontrolcüde tek kafa var. 4 ledde kullanacaksan 4'lü çoğaltıcı alırsın. Bu kablo için konuşuyorum
Eki Görüntüle 1554954

@blackshipsx ben fan ve kasa kontrol cihazlarından anlamam da resimde gösterdiğim 3pin kablo üzerinden yardımcı olmaya çalışıyorum. O kabloya kontrolcüyü takınca yanması lazım yani.

Tekrar teşekkür ederim. Bana gösterdiğin linkten, başka bir satın alan arkadaşa 2 tarafı erkek soket (hem 3 hem de 4 pin) olarak gönderilmiş. Görünce bende sipariş verdim bakalım cumartesiye kadar elime ulaşmış olur inşallah çalıştırıcaz :)

Sonucu buraya paylaşacağım.

@blackshipsx işte iletişime geçer sorar anlatırsın ona göre gönderi yaparlar. Orada 4pini 3pine çevirmesini de anlattım sıkıntı değil yani 4pin olması. Ben ekonomik olmasından dolayı 4pin kablo ve iğne kullanıyorum ARGB'ye. Sonuçta aynı işi görüyor fazla ödemeye gerek yok. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana 🙏

@blackshipsx işte iletişime geçer sorar anlatırsın ona göre gönderi yaparlar. Orada 4pini 3pine çevirmesini de anlattım sıkıntı değil yani 4pin olması. Ben ekonomik olmasından dolayı 4pin kablo ve iğne kullanıyorum ARGB'ye. Sonuçta aynı işi görüyor fazla ödemeye gerek yok. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana 🙏
Siparişi verdim bakalım dönüştürücü gelsin de :) Desteğin için sağ ol hediye olarak geldi. Yoksa ürünü çoktan iade ederdim. Bununla uğraşacağıma RGB destekli bir sıvı soğutucu alırdım.

@blackshipsx ben de ilk RGB ile başladım ama sonradan ARGB'ye kaptırdım gönlümü 😂

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok güzel bir setup olmuş tebrik ederim. Ben ekonomik sorunları anca aşabildim yavaştan başladım . Kasayı yeni aldım ,m2 yeni aldım, üstüne sıvı soğutma çok güzel oldu .Tam başaramadım ama aşarız bu sorunuda :)

Kardeşim merhabalar konu çözüldü olarak işaretlenmiş ama çözülmedi.Ürün geldi taktım bir değişiklik yok ışıklar gelmedi. Garanti servisini aradım bana yeni bir argb kontroller göndermeyi önerdiler. Az da olsa bir ihtimal kontroller da arıza olabileceğini söylediler. Bugün kargoya verilecek bakalım . Geldiğinde de düzelmez ise ürünü garantiye göndereceğimizi konuştuk. Bildirmek istedim iyi günler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı