Gamepower Warlock Compact alınır mı?

Hocam benimki de bugün geldi. Kutusunda gözüktüğü gibi küçük enter, büyük Shift tuşu yerine büyük enter, küçük Shift tuşu var. Ve internette gördüğüm görsellerde çok kalitesiz malzemeli gibi duruyordu. Fakat çok ağır ve kaliteli hissettiriyor. Switch'leri ne kadar kalitelidir tam bilemiyorum. Outemu Switch kullanıldığı yazıyor kutusunda. Yani 1 günlük deneyimlerim bunlar.
Kankam piyasada çok kıl adamlar var. Eğer onlar gibi gereksiz şeylere takılmazsan çok güzel bir klavye.

En güzel yanı da tuşların silinmemesi. Membran klavyelerin tuşları silindiğinde gıcık oluyordum ama bunda en ufak silinme dahi yok. 3 aya yakın oldu alalı.

Kullananlar son durum nedir? Alacağım ben de gk 30 vardı 250'ye satıp birebir. Kırmızı Switch kullanan var mı?

Backspace, enter ve enterin altındaki Shift tuşunun hissiyatı çok kötü. Onlar hariç diğer tuşların hissiyatını ve sesini çok beğendim. Ve klavye kutuda gözüktüğü gibi küçük enter büyük Shift'li değil, küçük Shift büyük enterli. Bir de çok ağır.

Backspace, enter ve enterin altındaki Shift tuşunun hissiyatı çok kötü. Onlar hariç diğer tuşların hissiyatını ve sesini çok beğendim. Ve klavye kutuda gözüktüğü gibi küçük enter büyük Shift'li değil, küçük Shift büyük enterli. Bir de çok ağır.
Hocam sizce membran klavyeden geçiş buna mantıklı mı?

Hocam sizce membran klavyeden geçiş buna mantıklı mı?

Membrandan mekaniğe geçmek sizin zevkinize bağlı. Eğer benim gibi Red Switch hastası değilseniz bu klavyeyi almamanız daha iyi olur. Ama piyasada ki en ucuz Red Switch klavye bu. İmkanlarım kısıtlı olduğu için bunu aldım. İlla mekanik olsun Red Switch Blue Switch fark etmez diyorsanız bunu almalısınız. https://www.hepsiburada.com/gamenot...kqN7qBMvyTNtO9RpOfcA-qjzWHYt5W7RoCfA4QAvD_BwE

Membrandan mekaniğe geçmek sizin zevkinize bağlı. Eğer benim gibi Red Switch hastası değilseniz bu klavyeyi almamanız daha iyi olur. Ama piyasada ki en ucuz Red Switch klavye bu. İmkanlarım kısıtlı olduğu için bunu aldım. İlla mekanik olsun Red Switch Blue Switch fark etmez diyorsanız bunu almalısınız. https://www.hepsiburada.com/gamenot...kqN7qBMvyTNtO9RpOfcA-qjzWHYt5W7RoCfA4QAvD_BwE
Evdekilerin ırzına geçirim hocam blue switch ile :D

Geri
Yukarı