Gamepower Warlock Compact alınır mı?

@Rexie komik olan nedir?
@XPLSG sıkıntısı yoksa benim suçum ne acaba? İnanmayan inanmasın.

Konu inanıp inanmamak değil. Sadece kişisel tecrübelere dayanarak bir ürünü tavsiye etmek doğru değil. Kişisel deneyim tabii ki önemli fakat 5 kişi güzelce kullanabiliyor 5 kişininki bozuluyorsa o güzelce kullanabilen 5 kişinin tecrübelerinin fazla önemi kalmıyor. Şikayetvar'da klavyeniz ile sorun yaşayan kullanıcıların yorumlarına bakabilirsiniz. Neyse konuya dönelim. 400 TL civarı bütçe vermişsiniz.
Normalde ederi bu kadar değil ama daha ucuzuna da rastlayamadım. Yine de kötü bir ürün değil.

Konu inanıp inanmamak değil. Sadece kişisel tecrübelere dayanarak bir ürünü tavsiye etmek doğru değil. Kişisel deneyim tabii ki önemli fakat 5 kişi güzelce kullanabiliyor 5 kişininki bozuluyorsa o güzelce kullanabilen 5 kişinin tecrübelerinin fazla önemi kalmıyor. Şikayetvar'da klavyeniz ile sorun yaşayan kullanıcıların yorumlarına bakabilirsiniz. Neyse konuya dönelim. 400 TL civarı bütçe vermişsiniz.
Normalde ederi bu kadar değil ama daha ucuzuna da rastlayamadım. Yine de kötü bir ürün değil.

İnanmamak olarak size demiyorum. @XPLSG ve "Ayıboğan" arkadaşa diyorum sanki klavye sorunsuz olamaz gibi 👎 koyuyor.

Hakkinda çoğunlukla kötü makaleler yorumlar okudum.
O yüzden bu ürünü öneremem önemli olan tek kişinin yaşadığı memnuniyet değil çoğu kişide yaşanan kronik bir hata olup olmadığıdır.
Bazi arkadaşlar daha iyi önergeler sunmuş onlara yönelebilirsiniz.

İnanmamak olarak size demiyorum. @XPLSG ve "ayıboğan" arkadaşa diyorum sanki klavye sorunsuz olamaz gibi 👎 koyuyor.

Sürekli sorun çıkaran bir klavye arıyorsan gidip başka modellerede bakabilirsin.
Kullandığın model çalışıyor diye kaliteli olmuyor, kaliteli bir ürün görmediğin için elindekini fiyatına göre en üst segment olarak düşündüğünü düşünüyorum.
Sana klavyenle iyi oyunlar bakalım ne kadar daha dayanacak.

Sürekli sorun çıkaran bir klavye arıyorsan gidip başka modellerede bakabilirsin.
Kullandığın model çalışıyor diye kaliteli olmuyor, kaliteli bir ürün görmediğin için elindekini fiyatına göre en üst segment olarak düşündüğünü düşünüyorum.
Sana klavyenle iyi oyunlar bakalım ne kadar daha dayanacak.
1 yıldan fazladır sıkıntısız dedim sadece sıkıntı çıkarmaz demedim anlayışsızsan benim sıkıntım değil.

Geri
Yukarı