Gamepower Warlock Compact alınır mı?

Gaviria

Decapat
Arkadaslar bu klavyeyi almayi dusunuyorum iyi midir, idare eder mi, guzel midir? Bunlari merak ediyorum ama bir de merak ettigim sey su ki; GTA’da ucaklari numpad’deki tuslarla ucuruyoruz. Bu klavyeyle bunu nasil yapabilirim tus degistirme imkanim var midir?

Mekanik klavye almak istiyorsanız en alt seviye olarak Trust GXT 890 almalısınız bence. Biraz daha para biriktirip onu almanızı tavsiye ederim. Ama eğer biriktiremem derseniz bilemem.

GTA'da yön tuşlarına atayabilirsiniz. O konuda sıkıntı olmaz.

Mekanik klavye almak istiyorsanız en alt seviye olarak Trust GXT 890 almalısınız bence. Biraz daha para biriktirip onu almanızı tavsiye ederim. Ama eğer biriktiremem derseniz bilemem.

GTA'da yön tuşlarına atayabilirsiniz. O konuda sıkıntı olmaz.

Su an yeni sistem topladigim icin bir sure klavyeye masraf yapmak istemedigimden ve bu kucuk klavyeyle oyun oynamayi merak ettigimden almak istiyorum acikcasi. Cok tesekkur ediyorum yorumunuz icin ama o onerdiginiz urunu alacak olursam bilek koymali bir klavye tercih ederim sanirim..
He belki su modeli de alabilirim ne diyorsunuz ?

Son düzenleme:
Su an yeni sistem topladigim icin bir sure klavyeye masraf yapmak istemedigimden ve bu kucuk klavyeyle oyun oynamayi merak ettigimden almak istiyorum acikcasi. Cok tesekkur ediyorum yorumunuz icin ama o onerdiginiz urunu alacak olursam bilek koymali bir klavye tercih ederim sanirim..
He belki su modeli de alabilirim ne diyorsunuz ?

Ben 1 hafta içinde sipariş edeceğim ogre yi :D

Arkadaslar bu klavyeyi almayi dusunuyorum iyi midir, idare eder mi, guzel midir? Bunlari merak ediyorum ama bir de merak ettigim sey su ki; GTA’da ucaklari numpad’deki tuslarla ucuruyoruz. Bu klavyeyle bunu nasil yapabilirim tus degistirme imkanim var midir?
Ben gamepower warlock compact red switch kullanıyorum.
Space tuşu çok inceden yay sesi çıkarıyor. Eğer teferruatlara takılmazsanız, kullanım konforu olarak müthiş bir klavye. Almak isteyen arkadaşlar klavyenin ses yapmasını istemezse red switch tercih edebilirler. Ağırlık olarak fazlasıyla tatmin edici bir ağırlığı var. Aluminyum bir gövdeye sahip ve ortalama 800 gram bir ağırlığa sahip. Bu kadar ağır olması klavyeyi de yerinden kalkmaz bir hale getirmemiş. Red switch için söyleyebilirim; yazı yazması ve oyun oynaması gayet güzel ve keyif verici bir klavye. Kalite anlamında duruşu ve kullanımı yeterince tatmin ediyor. Sade ve kompakt bir görünümü var. Kutu içinden 3 tane yapıştırma Gamepower etiketi çıktı. Aynı zamanda klavyenin makro tuş ayarlama programı var. 3 profile sahip olan bu programda istediğiniz tuşa istediğiniz makro atamasını yapabilirsiniz. Ben bu klavyeyi 220TL'ye aldım ve şuanlık memnunum arkadaşlar. Almak isteyen oyunculara ve yazı yazmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Klavyenin daha detaylı incelemeleri YouTube'da mevcut. İlerleyen zamanlarda klavye ile görüşlerimi tekrar bildireceğim.
Bir sayfada bu yorumu yapmıştım dostum oradan kopyaladım.

Geri
Yukarı