Gamepower Warlock Hakkında Görüşlerim

Öncelikle merhaba bugün sizlere Gamepower Walock hakkındaki görüşlerimi bildireceğim. Ve bunları - ve + olarak gruplandıracağım.

Artılar
1.Fiyatı Hesaplı.
2.Tuşlarda ÇOK sorun olmuyor çalışıyor.
3.Işık modları güzel.

Eksiler
1. Beyaz LED'ler patlıyor bende 8 tanesi patladı bile :)
2. USB ile takınca bazen tanıyor bazen tanımıyor.
3.Tuşlar biraz karışık. (ilk 2 hafta alışamadım)
4.Space tuşunda özellikle çok yay sesi var iliğinize kadar hissedersiniz alırsanız :D (Red Switch kullanıyorum)
5.Bazen tuşlar kendi kendine basıyor. Çok nadir olsa da bayağı deli edebiliyor.
6.Son olarak aldığı parayı kesinlikle hak etmeyen bir üründür bence. Sizlere tavsiyem uzak durun bu markadan :)

Biz arkadaşlar ile birlikte almıştık denemek lazım diye 150TL idi. Ben mavi, onlar kırmızı switch almıştı. 2 sene oluyor aşağı yukarı hiç bir sorun ile karşılaşmadım. Mavi switch sesli olduğu için space tuşundan yay sesi duyulmuyor. Kırmızı swtich deneyimlemedim, bilmiyorum. Fiyatına göre alınabilir olarak görüyorum.

Biz arkadaşlar ile birlikte almıştık denemek lazım diye 150TL idi. Ben mavi, onlar kırmızı switch almıştı. 2 sene oluyor aşağı yukarı hiç bir sorun ile karşılaşmadım. Mavi switch sesli olduğu için space tuşundan yay sesi duyulmuyor. Kırmızı swtich deneyimlemedim, bilmiyorum. Fiyatına göre alınabilir olarak görüyorum.
150 tl iyi bir fiyat ama ben 200 liraya almıştım parada gitmek üzereydi bende bunu almak zorunda kalmıştım :)

"Passat'ı beğenmedim Volkswagen çöp" demekle aynı şey bu. Her markanın sorunlu üretimli veyahut sorunlu serisi olabilir. Öte yandan ucuz mal markası ne olursa olsun sıkıntı verebiliyor.
tamam diyelim ki benim aldığım ürün sorunlu arkadaşımınkide sorunlu hatta ... alışveriş sitesinden alanlardada aynı şikayet var 200 lira az bir rakamda değil ben bu firmanın kasasınıda kullandım başkasına vermek zorunda kaldım ama ondan memnun değildim sizcede bu işte bi terslik yokmu ?

Daha birkaç gün önce bir konuya daha aynı şeyi yazdım.. Gamepower iceberg 240 sıvı soğutma, gamepower calypso mekanik klavye, gamepower night stalker mouse, gamepower rgb mouse pad kullanmaktayım ve bu ürünleri yaklaşık olarak 2.-2.5yıldır kullanmaktayım.. Bilgisayarda geçirdiğim süreyi 7/23 olarak söyleyebilirim, ben işim gereği ve oyun sevdamdan sürekli pc tepesindeyim, kardeşim zaten benim pc'mde haftasonları resmen aralıksız oyun oynamakta.. Mouseta ve klavyede milyonlarca kere basılmadık tuş kalmadı.. Ne bir yay sesi ne bir bozulma ne bir aksaklık falan şu zamana kadar hiçbirşekilde yaşamadım gerçekten.. Belli ki warlock serisi kronik sorunlu yada tamamen şans işi.. Fakat ben gamepower'dan oldukça memnunum ve çevreme de sürekli fiyat/performans olarak önermekteyim..

tamam diyelim ki benim aldığım ürün sorunlu arkadaşımınkide sorunlu hatta ... alışveriş sitesinden alanlardada aynı şikayet var 200 lira az bir rakamda değil ben bu firmanın kasasınıda kullandım başkasına vermek zorunda kaldım ama ondan memnun değildim sizcede bu işte bi terslik yokmu ?
Memnun olanlar nereye gitti?Bak forumda memnun olanlar da var.Hiçbir markayı sadece bir ürün için kötülemek hatta bunu insanlara inandırıcı şekilde lanse etmek doğru değil.Aklı olan tek bir parametreye bakmaz.

Fiyatı da ucuz değil aslında. Eskiden Gigabyte Force K83, CM Storm Quickfire XT gibi klavyeler vardı, ikisi de aniden yok oldu, kimsenin elinde stok yok, olsa bile çok pahalı.

Bu tarz ucuz ve dandik markaları öneren çeşitli Youtuber'lar var. Ben çoğunun bu işten bir çıkarı olduğunu düşünüyorum. Özellikle bazıları Çin menşeili ne var ise hepsini övüyor.

Memnun olanlar nereye gitti?Bak forumda memnun olanlar da var.Hiçbir markayı sadece bir ürün için kötülemek hatta bunu insanlara inandırıcı şekilde lanse etmek doğru değil.Aklı olan tek bir parametreye bakmaz.
hakkınız var ama ben tek ürünlerini kullanmadım kasasını mouse'unu kullandım mouse fiyatına göre cidden güzel ama tek mousle olmuyor :)
@ZYP33 ben burda ürünü savundum veya diğer şeyler yok mu dedim? Ben bu klavyeyi ne alırım ne forumda öneririm.

Çoğu mekanik klavyede Space yay sesi olur ve açıklamasını yaptım.

Garantiye verme konusunda siz buna veriyorsunuz hakkınızı almanız gerek.
Haklısınız :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı