Gamers Arena PttAVM rezilliği

Daha fazla  
Arkadaşlar 11.01.2024 tarihinden PttAVM'den gamers arena mağazasından 3480 TL tutarında Samsung Odyssey G3 monitor sipariş verdim. Ödemeyi yaptım ve sipariş ekranında kurye bekleniyor yazısı vardı. Kargom çıkmışmı acaba diye kontrol ettiğimde sipariş sebepsiz bir şekilde iptal edilip ücret bankaya iade edilip ürünü tekrar stoklara 3800 TL olarak eklemişler. Şimdi bu durum karşısında ne yapmam gerekiyor acaba. Arkadaş ücretin iadesini geçtim 50 TL tutarinda bir de kupon tanımlamışlar sadaka verir gibi. Ben bu satıcı ve alt mağazasını şikayet etmek istiyorum ve en azından bu yaptıklarını platformlarda duyurmak istiyorum. İnsanların zamanını çalmak bu kadar basit olmamalıdır.

Hediye çekinizi başkası kullanabilir. Hemen gizleyin. Gerçi kötü arkadaşlar ekran görüntüsü almıştır. Gerçi bu durum karşısında bu hediye çeki kimin umurunda. Şahsen ben önemsemezdim.

Hediye çekinizi başkası kullanabilir. Hemen gizleyin. Gerçi kötü arkadaşlar ekran görüntüsü almıştır. Gerçi bu durum karşısında bu hediye çeki kimin umurunda. Şahsen ben önemsemezdim.
İsteyen kullansın hediye çeki kimin umrunda be hocam.

Tüketici hakem heyeti başvurusu.

"Hediye çeki vs. beni ilgilendirmiyor..." gibi ibarelerle düşmanca tavırlar sergilemeyin, sizin lehinize olmaz.
O mağazaya yazdığım mesaj hocam ancak bu durumu tüketici hakem heyetine bildirince bir sonuç çıkarmı acaba ?

Tekrar düzenledim konuyu. Acaba görseller görünüyormu hocam şuan. Mobilden girdiğim için göremiyorum şuan.

Son düzenleme:
Böyle tutumlar ret gibi kabul edilebiliyor bazı firmalar tarafından, işi daha da yokuşa sürükleyebiliyorlar, tavrınız her zaman yapıcı olmalı.

Kimse garanti edemez ancak firmayla çözemediyseniz iyi bir alternatif.
Tavsiyeler icin sağolun hocam dediğiniz gibi yapıp sonucu değerlendireceğim. En azından bu satıcıların müşteriler tarafından bilinip bunlar tarafından mağdur edilmemelerini sağlarsak ne mutlu bize.

Yeni konular

Geri
Yukarı