GameSatış gibi sitelerde nasıl bu kadar ucuza hesap satılıyor?

cheteen3198

Hectopat
Yer
Michigan
Daha fazla  
Dostlar kendi Valorant hesabımı satmak istiyordum öylesine piyasaya göz gezdireyim dedim. İçerisinde yok yok hesaplar ( Protokol bıçaktan tut, asil 2.0 sete kadar ) yaklaşık 80TL'ye satılıyor. Hesaplar mailsiz deniyor. Tam olarak anlamadım mailsiz çalıntı anlamına mı geliyor? Bilen biri varsa bu konu hakkındaki bilgileri paylaşabilir mi?

Minecraft gibi hesaplardan örnek vereyim, yurt dışı sitelerden farklı para birimleri ile toplu bir şekilde ucuza alıp satışını yapıyorlar.
Bu durum diğer oyun hesapları için de geçerli olabilir.

Valla ben bir kere bu tarz sitelerden alışveriş yaptım. Oyun hesabında japon bir adamın mail adresi kayıtlıydı. Hesapların bir çoğu çalıntı olabilir. Bu arada benim alışveriş yaptığım site başka bir siteydi.

Mailsiz demek direkt olarak o hesabın garantisini sıfırlar. İstediği zaman elinden alır, sen de hiçbir şey diyemezsin.
Üstüne de o hesabı en az 10 kere daha satar.

Bu yüzden ucuz.

Mail devretmeli olan hesaplar da var, onlar peki?
Güvenli değiller. Adam Riot'a hesabım ve mailim çalındı, VP satın alımlarını vesaire bu karttan yaptım diye ticket gönderir ve hesabı geri alır ya da Riot bir şeylerden şüphelenerek hesabı kitler iki taraf da hesaba erişemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı