GameSatış Valorant hesabı satışında dolandırıldım

Hocam 5000 dolar kaç TL haberiniz var mı? Bence ben olsam sonuna kadar uğraşırdım.

5000 dolar göz korkutmak içindir. Ama güzel bir ceza alır. Veya mahkeme 2 tarafında ulaşmasını ister. Adam hesabı geri verir veya parayı geri verir. Olay kapanır.

Yok GameSatış sözleşmesinde yazıyor göz korkutmak değil hocam.

dolandırıcılık suçunun işlendiği 157. maddeye göre “hileli davranışlarla bir kimseyi aldatıp, onun veya başkasının zararına olarak, kendisine veya başkasına bir yarar sağlayan kişiye bir yıldan beş yıla kadar hapis ve beş bin güne kadar adlî para cezası verilir” yazıyor internette hocam.

Ve 1 gün adli para cezası 20-100₺miş sanırım. Yani 20x5000 yapınca minimum alacağınız tutar oluyor.

dolandırıcılık suçunun işlendiği 157. maddeye göre “hileli davranışlarla bir kimseyi aldatıp, onun veya başkasının zararına olarak, kendisine veya başkasına bir yarar sağlayan kişiye bir yıldan beş yıla kadar hapis ve beş bin güne kadar adlî para cezası verilir” yazıyor internette hocam.

Ve 1 gün adli para cezası 20-100₺miş sanırım. Yani 20x5000 yapınca minimum alacağınız tutar oluyor.

Sitenin ekstra kendi sözleşmesi hocam.

Satıcı satışını yaptığı Ürün'lerin Alıcı'dan haksız bir şekilde geri alınması, Alıcı'nın zarara uğratılması, haksız kazanç sağlanması ve bunlarla sınırlı kalmaksızın alıcıyı mağdur durumda bırakan tüm durumlar için direkt olarak sorumludur. Satışını yaptığı Ürün'lerin garantisi ve doğruluğunun kendisinde olduğunu, aksi takdirde 5000 $ (Beşbin Amerikan Doları) tazminat ödemekle yükümlü olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Valorant hesabı banlandı mı? Banladıysa riot banlamıştır hesabı çocukla alakası yoktur. Şifresi değiştiyse çocuk yapmıştır. Bence bir sonuç çıkmayacak ama sonuçları merak ediyorum.

Valorant hesabı banlandı mı? Banladıysa Riot banlamıştır hesabı çocukla alakası yoktur. Şifresi değiştiyse çocuk yapmıştır. Bence bir sonuç çıkmayacak ama sonuçları merak ediyorum.

Çocuk geri çekmeye çalışmış çekemeyince Rio'ta sslerini atmış konuşmaların ve hesabı kilitlemiş Riot.

Merhaba. Gamesatış üzerinden bir arkadaşım dolandırmadığı halde alıcı dava etmeye kalkmıştı. Gamesatış 'kişisel bilgileriniz savcılıkta paylaşılacaktır' gibi bir şey attı hiçbir şey olmadı evine 'İlamsız İcra Takibi' kağıdı geldi. Buna itiraz yazmak 5 dakika aldı yolladık ve hiçbir şey olmadı. O yüzden satıcı korkmaz ise çok ümitlenmeyin derim. Bu işler legal değil çok fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı