GameSatış yasal işlem başlatabilir mi?

Vinta

Centipat
Daha fazla  
Bir Steam hesabı aldım GameSatış'tan üzerinden 200TL kadar tuttu 450TL'ye başka bir arkadaşa sattım hesapta herhangi bir sıkıntı yoktu hile falan hiçbir şey kullanılmamıştı.
Başarım hilesi yapılmış sanırım alıcı iade istiyor fakat o kadar para yok yasal işlem başlatacakmış. Başlatabilir mi? Başlatırsa ne yapar? Benim bildiğim Steam hesap satışı yasak yine de fikirlerinizi almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
GameSatış da sanırım İtemsatış gibi herhangi bir dolandırma olayında dolandıran kişiyi avukata verip, davacı kişinin takip etmesini sağlayabiliyordu. Bu dediğim İtemsatış için geçerli ama GameSatış'da aynı sistemi kullanıyor sanırım.

Kısacası evet açabilir ama sonuçta dolandırmamışsınız hesabı vermişsiniz. Bir şey olmaz.

Bir Steam hesabı aldım GameSatış'tan üzerinden 200TL kadar tuttu 450TL'ye başka bir arkadaşa sattım hesapta herhangi bir sıkıntı yoktu hile falan hiçbir şey kullanılmamıştı.
Başarım hilesi yapılmış sanırım alıcı iade istiyor fakat o kadar para yok yasal işlem başlatacakmış. Başlatabilir mi? Başlatırsa ne yapar? Benim bildiğim Steam hesap satışı yasak yine de fikirlerinizi almak istiyorum.

Bu tarz satışlar illegal olarak geçmekte. Bir düzenleme yok.

Dolandirmadiginiz icin baslatsa bile bir sonuc cikmaz.

Herhangi dolandırma vs yok hesabı teslim ettim oda onayladı üstüne aldığında
Sonra 1 gün sonra CS:GO'da başarım hilesi yüzünden iade istiyor bende yok dedim
Yasal işlem başlatacakmış.

Herhangi dolandırma vs yok hesabı teslim ettim oda onayladı üstüne aldığında
Sonra 1 gün sonra CS:GO'da başarım hilesi yüzünden iade istiyor bende yok dedim
Yasal işlem başlatacakmış.
Başarım hilesinin ban sebebi olmadığını şimdiye kadar kimsenin banlanmadığını açıklayın.

Gamesatış Ve İtem satışta dahil kimseye dava açmıyor alıcı dava açabiliyor alıcı dava açtığı zaman sadece bu aracı siteler senin bilgilerini vermekle hükümlü olduğunu söylüyor diğer hiçbirşeyde sorumluluk almadıklarını beyan ediyorlar satın aldığın hesabı adama bende satın aldım bu hesabı dediğsen satmadan önce pek bişey çıkcağını sanmıyorum çünkü sende satın alıp adama satmışsın ve bunu adama söylemişsin geri alan kişi sen olmadığın için ve senin aldığına dair bir kanıt olmadığı için sıkıntı çıkıcağını hiç sanmıyorum heleki adama garanti veriyorum vesaire demediysen....

GameSatış ve item satışta dahil kimseye dava açmıyor alıcı dava açabiliyor alıcı dava açtığı zaman sadece bu aracı siteler senin bilgilerini vermekle hükümlü olduğunu söylüyor diğer hiçbirşeyde sorumluluk almadıklarını beyan ediyorlar satın aldığın hesabı adama bende satın aldım bu hesabı dediğsen satmadan önce pek bir şey çıkcağını sanmıyorum çünkü sende satın alıp adama satmışsın ve bunu adama söylemişsin geri alan kişi sen olmadığın için ve senin aldığına dair bir kanıt olmadığı için sıkıntı çıkıcağını hiç sanmıyorum heleki adama garanti veriyorum vesaire demediysen...

Yok hocam garanti falan vermedim temiz ilk mail olan hesap dedim arkadaşa oda satın aldı 2 tarafta koşulları kabul ediyor GameSatış sözleşmesine göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı