GameSatış'da hesap satışında dava yer miyim?

Tamam o halde gamesatis isterse sana dava acabilir. Buyuk bi ihtimal de kazanir.
ama gamesatış bir firma olarak dava açma hakkına sahip ama eğer alıcı isterse dava açabilir diye bir kural okumuştum ve şu zamana kadar gamesatış firması olarak kimseye dava actıgını gormedim

Kardeşim ona kalırsa hesap satın alıp hesabımı çaldılar deyip dava açsam parami alıp üstüne hesap bedavaya gelir o mantıkla.
Devlet ortada ki gercek ne ise ona bakar. Paran gercek mi? Evet? Hesaplarina gecmis mi? Evet? Hesap konusu sen ve o oyunun sirketi ile aranda ki birsey. Ticket ile geri alirsin hesabini. Ama parani ticket ile alamazsin.

Devlet ortada ki gercek ne ise ona bakar. Paran gercek mi? Evet? Hesaplarina gecmis mi? Evet? Hesap konusu sen ve o oyunun sirketi ile aranda ki bir şey. Ticket ile geri alirsin hesabını. Ama parani ticket ile alamazsin.

Gerçekten dava kazandığından şüpheliyim Riot oyun hesaplarının satışı yasal bile değilken hesap alım satıma bakacağını hiç sanmam.

Gerçekten dava kazandığından şüpheliyim Riot oyun hesaplarının satışı yasal bile değilken hesap alım satıma bakacağını hiç sanmam.
Ben hesap alim satinimdan sikayet etmedim dolandiriciliktan sikayet ettim istersen dc ni ver sana uyap da dosyalari gostereyim. Aldigi cezayi ve dava konusunu da gostereyim.

ama hesap adamda beni keklemeye çalışıyor :D
O halde sorun yok umarim dava ederler ve aklanirsin kendinden emin isen.

Ben hesap alim satinimdan sikayet etmedim dolandiriciliktan sikayet ettim istersen DCni ver sana UYAP da dosyalari gostereyim. Aldigi cezayi ve dava konusunu da gostereyim.

O halde sorun yok umarim dava ederler ve aklanirsin kendinden emin isen.

Dolandırıcılıktan evet açabilirsin ama delil olarak neyi sundun.

Yeni konular

Geri
Yukarı