GameSatış'tan Game Pass alınır mı?

Link atmak yasak mı bilmiyorum o yüzden SS attım isterseniz link de atabilirim. Bunun gibi bir sürü satıcı var hepsine sınırsız Game Pass yazıyor. Gayet güvenilir gözüküyor ve yorumları falan da gayet iyi. Bir de şeyi merak ediyorum bunların normal Game Pass'e göre dezavantajları sadece EA Play, Ubisoft+ vb mi?
Ben sınırsız yazdıklarını görmedim hocam 3 ay olan linke geldim sınırsız nasıl sağlıyorlar bilmiyorum ama hesap veriyorlar yani kendinize ait değil muhtemelen çalıntı ea play falanda yararlanamıyorsunuz tavsiye edeceğim bir şey değil. Kendi sitesinden alın geçin derim 1 ay için bile o kadar çok oyun seçeneği gayet yeterli.

Link atmak yasak mı bilmiyorum o yüzden SS attım isterseniz link de atabilirim. Bunun gibi bir sürü satıcı var hepsine sınırsız Game Pass yazıyor. Gayet güvenilir gözüküyor ve yorumları falan da gayet iyi. Bir de şeyi merak ediyorum bunların normal Game Pass'e göre dezavantajları sadece EA Play, Ubisoft+ vb mi?
Bir problem olursa sitenin destek kısmına yazarsın satıcılar siteye yamuk yapamıyorlar.

Ben sınırsız yazdıklarını görmedim hocam 3 ay olan linke geldim sınırsız nasıl sağlıyorlar bilmiyorum ama hesap veriyorlar yani kendinize ait değil muhtemelen çalıntı EA Play falanda yararlanamıyorsunuz tavsiye edeceğim bir şey değil. Kendi sitesinden alın geçin derim 1 ay için bile o kadar çok oyun seçeneği gayet yeterli.

Hocam attığım ekran görüntüsünün üstünde ufak da olsa gözüküyor. Onun dışında açıklama kısmında da kendisinin yenilediğini ve çalıntı olmadığını söylüyor. Kendi kartım olmadığı için Game Pass almam çok zor. O yüzde tek seferlik ve ucuz bir şey arıyorum.
Bana mantıklı geldi aslında.

Bir problem olursa sitenin destek kısmına yazarsın satıcılar siteye yamuk yapamıyorlar.

Evet, bana da o yüzden mantıklı geldi.

Hocam attığım ekran görüntüsünün üstünde ufak da olsa gözüküyor. Onun dışında açıklama kısmında da kendisinin yenilediğini ve çalıntı olmadığını söylüyor. Kendi kartım olmadığı için Game Pass almam çok zor. O yüzde tek seferlik ve ucuz bir şey arıyorum.
Bana mantıklı geldi aslında.

Evet, bana da o yüzden mantıklı geldi.
Hocam zaten iki ekmek parası alın geçin deneyim etmiş olursunuz.

Modlar bilgi paylaşımı konusunda özel konuşmak için Discord yerine direk buradan konuşun diyor ama gidipde buraya hesap paylaşımı yapamam saniyesinde banlarlar 😅

Peki buradan direk mesaj gönderme gibi bir şey var mı? Yani bireyle özel sohbet yeri gibi ve bunun cezası nedir biliyor musun?

Yeni konular

Geri
Yukarı