Gamesir G4 Pro inceleme

Önerilerim dediğiniz sıralamada zaten. Xbox'a bütçesi yeten onu alsın zaten. Sınırlı bütçede gayet iyi g4 pro da.

Hocam, ellerinize sağlık. Çok güzel bir inceleme olmuş. Bende de G4S modeli mevcut. Daha önce hiç kontrolcü kullanmamıştım, bunun sayesinde iyi bir deneyim yaşadım. Bence bu model G4S modelinin bir tık düzenlenmiş hali. XYAB tuşlarının değiştirilebilir olması, Type-C portunun kullanılması ve bazı ek araç tuşlarının olması bir artı olabilir.

Önerilerim dediğiniz sıralamada zaten. Xbox'a bütçesi yeten onu alsın zaten. Sınırlı bütçede gayet iyi G4 Pro da.

Hocam G4 Pro aldım memnunum fakat 3 soru soracağım 1. si sizde de gamepadi sallayınca ses çıkıyor mu 2. si xyab tuşları nasıl çıkartılıyor 3.sü xyab tuşlarının ışığı var mı?

Hocam G4 Pro aldım memnunum fakat 3 soru soracağım 1. si sizde de gamepadi sallayınca ses çıkıyor mu 2. si xyab tuşları nasıl çıkartılıyor 3.sü xyab tuşlarının ışığı var mı?

Hocam bendekinde sallayınca çok az bir ses çıkıyor rahatsız edici bir şey değil. İkinci sorunuza gelecek olursak X Y A B tuşlarını biraz güçlü çekerseniz yerinden çıkacaktır. Üçüncü sorunuz için hayır X Y A B tuşlarında ışıklandırma yok.

Hocam hiçbir şekilde tırnak falanda girmiyor elle tutulamayacak kadar da küçük.

Hocam hiçbir şekilde tırnak falanda girmiyor elle tutulamayacak kadar da küçük.

Hocam ilk elime ulaştığında elimle deneyerek çıkarmıştım. Şimdi tekrar denedim bende çıkartamadım fakat biraz uğraşılınca çıkacakmış gibi duruyor. Tuşlara ve gamepade zarar vermeyecek şekilde bir aletle çıkarmayı da deneyebilirsiniz. Fakat dikkat edin gamepade bir zarar gelmesin.

Tuşlarıb kenarında dikkatli bakarsanız tırnak girecek bir çıkıntı var çok rahat çıkartabiliyorsunuz ve kolayca yerinden çıkmıyor. Sallayınca da manyetik tuşlar sabit olmadığı için hafif bir ses geliyor ama çok da mühim değil bence.

Sadece kabloyla bağlayınca gamepad olarak görüyor mu acaba cihazınızı ben sadece kabloyla bağlarsam kullanamıyorum çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…