GAMING-7800XT alınır mı?

Ramler 1x16 rezalet , bunu değiştir. PSU 650 watt, geleceğe kapalı. Onun dışında iyi.
1X16 rezalet falan değil. DDR5'de o kadar büyük bir fark yok hatta çok daha iyi çünkü ilerde 16 GB takma imkanı bırakıyor sana. 650W ise ileride gidip 4090 takmayacaksan gayet yeterli.

1x16 olması, daha iyi DDR5 tarafında. PSU'su da iyi gayet.
PSU kötü demedim zaten geleceğe kapalı dedim.
single channel ve dual ddr4 kullandım ve FPS farkını fark ettim ama single channel ddr5 hiç denemedim ama internette şöyle bir video görmüştüm , doğru olduğuna inanıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1X16 rezalet falan değil. DDR5'de o kadar büyük bir fark yok hatta çok daha iyi çünkü ilerde 16 GB takma imkanı bırakıyor sana. 650W ise ileride gidip 4090 takmayacaksan gayet yeterli.
Hocam sizde bakmamışsınız galiba Gaming gen seçeneklerinde 2x8 diye bir seçenek yok en az 1x16 gözüküyor yani istediği zaman takabilir öbür ramini. Rx 7900 xt önerilen 750W istiyor AMD'nin sitesinden baktım, 4080 ise 850 watt minimum Corsair sitesi ve Redditten araştırmıştım önceden.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı