Gaming.gen neden RTX 3080 ile RTX 3080 barındıran kasayı aynı fiyata satıyor?

Uber Lodos

Hectopat
Merhaba dostlar, konu başlığını düzgünce açıklayayım. Gaming.gen sitesinde ASUS TUF GeForce RTX 3080 V2 OC 10GB GDDR6X 320 Bit Ekran Kartı kendisi ile aynı ekran kartı kullanılmış olan hazır dolu kasa ile aynı fiyata satılıyor. İlerde güzel bir kasa almayı planlıyorum ve aklımda belirli bir yol oluşması için site ve kasaları araştırıyorum. Bence bu gaminggen sitesi gerçekten şüphe uyandırıcı ve tehlikeli gözüküyor. Fiyat olarakta Gaming.gen aynı kasaları İtopya gibi diğer bilgisayar sitelerine göre gözle görülür şekilde ucuz.

Technopat ve diğer forumlarda Gaming.gen hakkında açılan konularda da herkes güvenilir demiş memnun kalmış. Ne kadar kutusuyla yollasalarda 2. el bilmediğimiz oynamalar yapılmış sistem mi diye bunlar düşünmeden edemiyor insan.

Şahsen sadece bu ekran kartını almayı düşünen insan gider 3080'li kasayı alır hem işlemci, anakart, SSD kasayı bedavaya getirmiş olur, hemde 3080 almış olur bakar keyfine. Düşüncelerinizi merak ediyorum. Linkleri bırakıyorum.

Bilmediğim bir şeyi mi atlıyorum yoksa?

İkisi de güncel 25.000 TL.

Son düzenleme:
Hocam sadece ekran kartı alanlar genellikle mining yapmak için alıyorlar ve satıcılarda bu kişiler için fiyat biçiyor ancak kasa ile alanlar genellikle günlük kullanım amaçlı aldıkları için bu fiyata satıyor.

Hocam sadece ekran kartı alanlar genellikle mining yapmak için alıyorlar ve satıcılarda bu kişiler için fiyat biçiyor ancak kasa ile alanlar genellikle günlük kullanım amaçlı aldıkları için bu fiyata satıyor.

E adam hazır olanı alıp kalanını satar daha karlı olur.

Hazır sistemler genelde sponsorlu olup özel fiyatlandırma biçiliyor. 25Bin TL'ye o kasayı çok rahat bir şekilde satabilirler. Fakat tek başına 25K Ya 3080'i herkese satamazlar.

Hazır kasa hatta 1 lira daha ucuzmuş 😎

Hazır sistemler genelde sponsorlu olup özel fiyatlandırma biçiliyor. 25Bin TL'ye o kasayı çok rahat bir şekilde satabilirler. Fakat tek başına 25K Ya 3080'i herkese satamazlar.
Hocam böyle sponsora can kurban o zaman. Al sana bedava 3080'li kasa. Oradan işlemciyi biraz yükseltirim. Şu kasayı ömür boyu kullanırım. Başta Oyun olmak üzere her alanda grafik, çizim, günlük ve iş için her alanda kullanırım.
Gaming.gen kar etmeyeceği ürünü böyle fiyata satacağını düşünmek zor.

Çok saçma. Son kıtada yazdığımı okumadınız galiba

Son düzenleme:

Geri
Yukarı