Gaming gen TR bilgisayar fan ve LED'ler çalışmıyor

Merhaba. Bende de aynı fan sorunu bende çıkart tak yaptım ama sorun geçmedi. Power'dan fan a giren kabla kaç numaraya bağlı acaba sizde?

Evet hocam denedim ama çalışmadı kablolar takılı.

Merhaba aynı sorun bende de mevcut tak çıkar yaptım olmadı, rica etsem diğer yüzünü çekermisimiz kablolamamda mı bir yanlışlık var acaba.

Son düzenleme:
Merhaba. Bende de aynı fan sorunu bende çıkart tak yaptım ama sorun geçmedi. Power'dan fan a giren kabla kaç numaraya bağlı acaba sizde?

Merhaba aynı sorun bende de mevcut tak çıkar yaptım olmadı, rica etsem diğer yüzünü çekermisimiz kablolamamda mı bir yanlışlık var acaba.
Hocam altta güç kaynağının orada boşta 4 ağızlı kablo vardı onları denedim zaten bir tanesi uydu onu da takınca çalıştı bi bakın alt kısma siz de

Rica ederim hocam çok sevindim.

Elinize sağlık hocam.

Kendi sorununuz çözüldükten sonra başkasına yardım etmeniz çok hoş bir davranış tebrik ederim.

Bir de hocam alt taraftaki kabloyu tam olarak nereye taktın alttaki beyazlara mı yoksa üst tarafa mı?

Elinize sağlık hocam.

Kendi sorununuz çözüldükten sonra başkasına yardım etmeniz çok hoş bir davranış tebrik ederim.

Bir de hocam alt taraftaki kabloyu tam olarak nereye taktın alttaki beyazlara mı yoksa üst tarafa mı?
Hocam power yazıyordu ya kırmızı ile onun üst kısmına siyah kablo girişine yaktım fan yazan yer boşta kalıyor

Anladım hocam, teşekkürler.

Zahmet olmazsa fotoğraf şeklinde de paylaşabilir misin?
IMG_20230511_170625.jpg

Hocam sarı yer size bahsettiğim kabloların geldiği yer kırmızı ile çizdiğim çizgi de bağladığım nokta.

Geri
Yukarı