Çözüldü Gaming.gen.TR hazır sistem aldım boş kutu geldi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Normalde kutuya bakıp hasar varsa almayacaktım kutuya baktım hasar yoktu aldım kodu da verdim. Şimdi gelecek diğer kutuda hasar varsa napcam:(
Kutu yarın geldiğinde almadan önce sağına soluna bakın bir hasar vesaire görürseniz resim veya video çekin. Kutu dışında hasar olmadan bile alsanız açılışı yaparkende yine video çekin ne olur ne olmaz.

Kutu yarın geldiğinde almadan önce sağına soluna bakın bir hasar vesaire görürseniz resim veya video çekin. Kutu dışında hasar olmadan bile alsanız açılışı yaparkende yine video çekin ne olur ne olmaz.
Ya bir de elektrik yoktu zahmet etmesin 4 kat ben alayım dedim… problem yaşarsam en çok da bu olay koyacak bana. :(

Merhaba, Gaming.gen.TR'den hazır sistem siparişi verdim Yurtiçi Kargo boş bir kutu getirdi içerisinde malzemelerin kutuları var ama kasa yok. Teslimat kodunu da verdim Yurtiçi Kargo kuryesine kasam ortada yok böyle bir problem yaşayan var mı? Kargocuyu aradım yarın getiririm diyor parça parça mı geliyor bu kargolar ya cidden ben bu stresi yaşamak zorunda mıyım? Herhangi bir problem olursa yasal haklarımı kullanabilir miyim kargomu almadım ama teslimat kodunu verdim. Hukukçu arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi?
Sorunum çözüldü

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı