gaming.gen.tr para iadesinin verilmemesi

Arkadaşlar bugün para iadesi yapılacaktı ama yapılmadı, kendilerini aradım ve bugün yapılması gerektiğini söyledim temsilci arkadaş ise ürünün tarafımıza gönderilip teknik destekte test edildiği, bir sorunun olmadığının gözlemlendiği ve paketinde açılmış olduğu için ikinci el ürün olarak gözükmesi sebebiyle artık satış yapamayacakları ve bu yüzden para iadesinin onaylanmadığını söyledi ürün tarafıma geri gönderilecekmiş. 1 aydan fazla oldu bunun mağduriyetini bu kadar uzun süre yaşayıp üstüne böyle bir cevap alıyorum, kendilerine daha önce bir çok siteden alışveriş yapıp deneyip geri iade ettiğimi söyledim siz nasıl kabul etmessiniz dedim koşul ve şartlarında böyle birşeyde yok ayrıca hazır sistem almıyorum alt tarafı bir ram aldım iade ettim dedim ama nafile yasal haklarımı kullanıp tüketici hakem heyetine başvuracağımı belirttim ürün pazartesi tarafıma gönderilecekmiş tekrar bir arızası görülürse o zaman yardımcı olacağını ve para iadesi yapacağını söyledi, ürünü sizce kabul edeyimmi yoksa tarafıma göndermemelerini söyleyip yasal haklarımı mı kullanayım ?
Yukarıda da sana yasal haklarını izah etmiştim. Durum hala belirttiğim gibi. Ürün hasarlıysa veya problemi varsa (Ayıplı ise) kabul etmeyin asla. Bu sizin en doğan hakkınız. Geri adım atmayınız.​

Öncelikle size ve diğer arkadaşlara bilgilerinizi benimle paylaşıp zaman ayırdığınız için çok teşekkür ediyorum. Tüketici hakem heyetine başvurmuştum ve savunmaları istenmiş bugün ise para iadesi yapıldı ve artık bir sonuca varıldı. @LuciFeriaNx

yukarıda da sana yasal haklarını izah etmiştim. Durum hala belirttiğim gibi. Ürün hasarlıysa veya problemi varsa (ayıplı ise) kabul etmeyin asla. Bu sizin en doğan hakkınız. Geri adım atmayınız.​

Hayırlı olsun. Sizin adınıza sevindim. :) Haklarınızı bilip kullandığınız takdirde hiçbir firma size zorla böyle bir şeyi dayatamaz. Siz bir şekilde çözdünüz sorununuzu ancak bu tarz firmalar sizin gibi kaç kişinin hakkına giriyor Allah bilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı