Gaming Gen TR siparişi iptal ediyor

ac41

Decapat
Yer
Bingöl
Daha fazla  
Bugün hazır sistem monitör ve kulaklık siparişi oluşturdum herhangi bir sorun olmamasına rağmen para çekmedi ve işlem iptal edildi. Bir süre sonra yine denedim ama yine aynı şekilde iptal edildi. Sonra YouTube ve forumlardan Gaming gen hakkında bir sürü olumsuz yorum gördüm. Sizce baska bir siteden mi almalıyım?

Bugün hazır sistem monitör ve kulaklık siparişi oluşturdum herhangi bir sorun olmamasına rağmen para çekmedi ve işlem iptal edildi. Bir süre sonra yine denedim ama yine aynı şekilde iptal edildi. Sonra YouTube ve forumlardan Gaming gen hakkında bir sürü olumsuz yorum gördüm. Sizce baska bir siteden mi almalıyım?
Canlı desteklerine yazmayı denediniz mi? (bkz. İletişim sayfası)

Önce bi banka sonra da gaming-gentr desteğine ulaş belki yüklü miktarda ödeme yapma ile ilgili işlem yapmada engel vardır bankanda.

Gaming Gen güvenilirdir hocam, ayrıca popüler sitelerin müşterisi çok olduğu için eleştireni de çok olur. Ürün Stoğu bitmiştir belki.

Hangi sistemi alacaksınız?

Önce bir banka sonra da Gaming Gen TR desteğine ulaş belki yüklü miktarda ödeme yapma ile ilgili işlem yapmada engel vardır bankanda.

Bankayla alakalı bir sorun yok Gaming Gen TR desteğine dün mesaj gönderdim halen cevap gelmedi.

Hangi sistemi alacaksınız?

sistem link

Bunu alacağım ekstradan işlemciyi Ryzen 5 5600 ve ssdiyi Adata Legend 850 1TB Lite yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı