Elektronik Gaming gen TR'de 4060'lı sistem sadece 20.999 TL!

Bu sistemi daha önce görseydim büyük ihtimal direkt alırdım, arkadaşın belirttiği Gaming.Gen.TR linkinden satın almıştım, işlemci bozuk geldi. Şu an büyük ihtimal bu düzeyin en düşük fiyat veren sitesi bu.

Geçmiş olsun. Keşke konu açsaydınız yardımcı olurdum.

Fiyatının düşük olmasının sebebi RAM'leri 3200MHz, ekran kartı 8 GB ve soğutucusu yok.
Yazdığına gülüp geçtim, sana laf anlatmayacağım da sadece şu yanlışını düzelteyim, soğutucu var. Soğutucusuz nasıl göndersinler hazır sistemi? Üfleyerek mi soğutacağız işlemciyi? İşlemci kutusuz geliyor, soğutucusuz değil.

Yazdığına gülüp geçtim, sana laf anlatmayacağım da sadece şu yanlışını düzelteyim, soğutucu var. Soğutucusuz nasıl göndersinler hazır sistemi? Üfleyerek mi soğutacağız işlemciyi? İşlemci kutusuz geliyor, soğutucusuz değil.

Katılıyorum, ben de MPK işlemci satın aldım. Araştırdığım çoğu sitede soğutucu gelmiyor yazıyordu fakat bilgisayar geldiğinde stok fan ile gelmişti.

Arkadaşlar merhaba. Bu müthiş indirimi bence kaçırmayın. İşlemciyi 5600 yapsanız daha iyi olur. O zamanda 22.000 TL'ye yakın bir şey tutuyor.
Ederi bu kadar. Siz 4060'ı çok iyi bir kart zannediyorsunuz heralde.

Teşekkürler hocam unutmazsanız eğer bilgilendirir misiniz size de geçmiş olsun bu arada.

Süreç gayet hızlı ilerledi ama işlemcinin bozuk gelmesi bir güvensizlik yarattı... :')

IMG_20240405_101755.jpg

Süreç gayet hızlı ilerledi ama işlemcinin bozuk gelmesi bir güvensizlik yarattı... :')

Eki Görüntüle 2159515
Sorunsuz değişim yaptılarsa bence güvensizlik yaratacak bir tarafı yok. Aynı ağaçta yetişen elmalar değil bunlar. Şanssızlık yaşamışsınız ama Allahtan firma yanınızda durmuş. En büyük endişem böyle bir durumda uğraştırmaları.

Yeni konular

Geri
Yukarı